Vyrų depiliacija: skusti ar neskusti? (apklausa)

 (82)
Šių dienų metroseksualius hamletus būties klausimai, matyt, kankina tik tada, kai išsprendžiama apatinės barzdos dilema.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nustebsi sužinojusi, kiek daug grožio salonų Lietuvoje teikia bikinio srities depiliacijos paslaugas vyrams. O ir kreipiasi jie dažniausiai dėl higieninių sumetimų. Na, dar ir dėl to, kad lygut lygutėlė, švari oda jų turtus optiškai didina.

Ką kalba statistika? Europos Sąjungoje atliktos apklausos duomenimis, vyrų nuomonės bikinio srities depiliacijos tema skyla į tris dalis:

* trečdalis vyrų periodiškai apskabo bikinio srities augmeniją – beveik pusė jų šiuo tikslu kreipiasi į grožio salonus;

* trečdalis vyrų nė nesikuklindami sukioja pirštą prie smilkinio ir sako, kad niekada to nedarė ir nedarys, nes plaukuotumas – vyriškumo ženklas;

* trečdalis vyrų vis dar negali priimti galutinio sprendimo: daugelis jų jau šalina pažastų ar krūtinės plaukus, bet leistis žemyn nesiryžta, nes... bijo skausmo ir galimų nepatogumų. Matyt, juos reikia padrąsinti.

Manai, kad depiliuota vyrų bikinio sritis – gražu? O gal tau labiau priimtini augmenijos plotai? Balsuok ir išreikšk savo nuomonę!


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.