Vyrų depiliacija: skusti ar neskusti? (apklausa)

 (82)
Šių dienų metroseksualius hamletus būties klausimai, matyt, kankina tik tada, kai išsprendžiama apatinės barzdos dilema.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nustebsi sužinojusi, kiek daug grožio salonų Lietuvoje teikia bikinio srities depiliacijos paslaugas vyrams. O ir kreipiasi jie dažniausiai dėl higieninių sumetimų. Na, dar ir dėl to, kad lygut lygutėlė, švari oda jų turtus optiškai didina.

Ką kalba statistika? Europos Sąjungoje atliktos apklausos duomenimis, vyrų nuomonės bikinio srities depiliacijos tema skyla į tris dalis:

* trečdalis vyrų periodiškai apskabo bikinio srities augmeniją – beveik pusė jų šiuo tikslu kreipiasi į grožio salonus;

* trečdalis vyrų nė nesikuklindami sukioja pirštą prie smilkinio ir sako, kad niekada to nedarė ir nedarys, nes plaukuotumas – vyriškumo ženklas;

* trečdalis vyrų vis dar negali priimti galutinio sprendimo: daugelis jų jau šalina pažastų ar krūtinės plaukus, bet leistis žemyn nesiryžta, nes... bijo skausmo ir galimų nepatogumų. Matyt, juos reikia padrąsinti.

Manai, kad depiliuota vyrų bikinio sritis – gražu? O gal tau labiau priimtini augmenijos plotai? Balsuok ir išreikšk savo nuomonę!


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.