Vyrų anatomijos ypatumai, kuriuos turėtum žinoti

 (7)
Regis, kas čia ypatinga – tie intymūs vyrų turtai? Pagaliukas ir du bumbuliukai – kokių netikėtumų dar galima tikėtis? Pasirodo, kuo įvairiausių.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Net identiški dvyniai skiriasi. Tai ką jau kalbėti apie skirtingų vyrų turtus! Peniai bei sėklidės būna tokių įvairiausių dydžių, formų ir spalvų, kad pirmą kartą išvydusi saviškio vyriškumą gali patirti lengvą šoką: o čia taip ir turi būti? Nejaugi tai normalu? Užduoti šiuos klausimus vaikinui ne visada liežuvis apsiverčia. Su draugėmis konsultuotis irgi nejauku. Todėl kreipėmės į šios subtilios srities ekspertą – Kolumbijos (JAV) universiteto urologijos profesorių Harry Fischą. Tikimės, jo atsakymai tave arba nuramins, arba padės laiku aptikti bėdą.

Normalu, kad vyro penis yra kelių spalvų?

Taip, normalu. Kai kurių vyrų varpų galvutės gali būti purpurinio atspalvio, o kamienas – margutėlis. Taip yra dėl gausybės kraujagyslių, kurios kartais persišviečia per odą. Įvairiaspalvė gali tapti ir apipjaustyta varpa, mat ilgainiui gali patamsėti apatinėje jos pusėje likęs randas. Vienintelis atvejis, kai tau (tiksliau, vaikinui) vertėtų susirūpinti: jei dėmės yra rausvos ar raudonos, tai gali būti bėrimo požymis. Tokiu atveju paragink partnerį kreiptis į gydytojus ir pasitikrinti. O kol pasitikrins – jokio sekso!

Ar sulinkęs penis – ženklas, kad mylimajam kilę kokių nors problemų?

Tai priklauso nuo kreivumo masto. Vos išlinkęs penis, tikėtina, bus didžiulis pranašumas. Šiaip jau varpa gali užaugti pasisukusi į bet kurią pusę. Įvesta tinkamu kampu tokia išlinkusi lazdelė lengviau randa visus tavo jautriausius taškus. Tarkim, vyras, kurio penis išsirietęs į viršų, labiausiai tave įjaudrins Misionieriaus poza. Jei varpa žvalgosi į šoną, pasiūlyk mylimajam išmėginkti tokią pozą: atsigulk ant šono (veidu į tą pusę, į kurią palinkusi varpa) ir susiriesk beveik embriono poza. Vaikinas tegul atsiklaupia už tavęs ir įsiskverbia iš nugaros.

Jei varpa itin kreiva, sulinkusi kone stačiu kampu, tada, deja, susidūrėte su problema. Toks išsirietimas – Peirono ligos, kitaip tariant, plastinio varpos sukietėjimo, požymis. Šiuo atveju vyrą gali kankinti net labai stiprūs skausmai. Tai palyginti reta, tačiau pasitaiko. Dažniausia tai siejama su nedideliais varpos pažeidimais, patirtais per šiurkštų seksą (beje, vyras tada to galėjo nė nepajusti). Kiti šios ligos požymiai: kai kuriems vyrams sunku sukelti erekciją ir ją išsaugoti.

Ar yra nustatytas standartinis sėklidžių dydis? Ar jos turi būti identiškos?

Vyro sėklidės turi būti maždaug graikinių riešutų (su kevalu) dydžio. Jei yra mažesnės, tikėtina, vaikino organizmas gamina pernelyg mažai testosterono. Dėl to jam gali kilti vaisingumo problemų. Šiaip sėklidės turėtų būti vienodo dydžio, tačiau labai dažnai viena sėklidė kaba kiek žemiau. Tai tikrai nieko baisaus.

Vienų vyrų peniai švelnūs ir glotnūs, kitų – su gausybe iššokusių kraujagyslių. O kaip turėtų būti?

Vieno standarto nėra. Vyro, kurio oda plonesnė, varpą raizgo daugiau kraujagyslių. Jei oda storesnė, varpa atrodo lygesnė, jos gyslotumas gali būti net nepastebimas. Be to, įtakos turi ir vyro būsena. Kai jis susijaudina, kraujagyslės labiau išryškėja, nes į jas priplūsta daugiau kraujo, padedančio varpai sustandėti.

Kiek erekcijų per dieną vyras gali patirti?

Daugiau nei nulį. Tačiau konkretaus skaičiaus dar niekas nenustatė. Tiesą sakant, net jei vaikino varpa sustandėjo ir šoktelėjo aukštyn, tai toli gražu nereiškia, kad jis susijaudino. Erekcija vyrams kyla net tada, kai jie negalvoja apie seksą – tiesiog organizmas sukelia kraujo antplūdį rūpindamasis, kad varpos audiniai būtų sveiki. Dauguma vyrų nė nesapnuodami xxx sapnų per naktį patiria vidutiniškai aštuonias erekcijas. Vis dėl tos sveikatos.

Vyrai patiria tokį pat malonumą nepriklausomai nuo to, apipjaustytos ar ne jų varpos?

Iš esmės taip. Tik neapipjaustyta varpa kur kas jautresnė. Mat kai ji kaba ramybėje, jokie išoriniai veiksniai nepasiekia ir nejaudrina jos galvutės, pilnos nervų galūnėlių, – šią saugo apyvarpė. Kai vyras susijaudina, apyvarpė susitraukia ir atidengia dar jautresnę juostelę, esančią iš karto po galvute. Jei varpa apipjaustyta (t.y. pašalinta dalis ar net visa jos apyvarpė), šios vietos nuolat yra atviros, vadinasi, nebe taip jautriai reaguoja į dirginimą. Taigi skirtumas tik tas, kad jei varpa neapipjaustyta, ją reikėtų glamonėti gerokai švelniau, kitaip malonumas vyrui gali greitai virsti skausmu.

Normalu, kad kartais varpa būna itin stipriai sukietėjusi, o kartais – minkštesnė?

Varpa kietėja nevienodai. Ir tai ne visada lemia vyro susijaudinimo stiprumas. Galima pastebėti, kad net per vieną meilės sesiją varpos kietumas kinta – priklausomai nuo to, ką veikiate ir ar ilgai tai veikiate. Atrodo, kad jau kurį laiką partnerio varpa nuolat minkštesnė? Taip galėjo nutikti dėl kuo įvairiausių priežasčių. Stresas, vaistai, nuovargis – visa tai turi įtakos ir varpos kietumui. Jei ji pakankamai tvirta, kad mylimasis galėtų į tave įsiskverbti ir abu liktumėte patenkinti rezultatais, sielotis tikrai neverta.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.