Vyro rankos išdavikės!

 (9)
Puikiai žinai, kad kūno kalba – prasmingesnė už tūkstantį ištartų žodžių. Ypač kai turime omenyje vyrus - jie juk taip nemėgsta tuščiažodžiauti! Sužinok, ką išduoda mylimojo kūnas, kai susikimbate už rankų.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jeigu jis apglėbia tavo plaštaką leisdamas ranką iš viršaus, vadinasi, judviejų poros lyderis yra jis. Jeigu susikimbate atvirkščiai, svarbesnė esi tu.

Sunerti pirštai rodo, ar stiprus judviejų ryšys: kuo pirštai stipriau suspausti, tuo tas ryšys tvirtesnis. Jeigu jis suneria pirštus pernelyg tavųjų nespausdamas, vadinasi, jaučiasi mažiau tau įsipareigojęs.

Apimdamas vieną ar keletą tavo pirštų jis parodo savo nepriklausomybę. Jeigu toks grybštelėjimas trunka neilgai, tarp jūsų tuo metu yra neišspręstų nesutarimų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.