Vyro rankos išdavikės!

 (9)
Puikiai žinai, kad kūno kalba – prasmingesnė už tūkstantį ištartų žodžių. Ypač kai turime omenyje vyrus - jie juk taip nemėgsta tuščiažodžiauti! Sužinok, ką išduoda mylimojo kūnas, kai susikimbate už rankų.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jeigu jis apglėbia tavo plaštaką leisdamas ranką iš viršaus, vadinasi, judviejų poros lyderis yra jis. Jeigu susikimbate atvirkščiai, svarbesnė esi tu.

Sunerti pirštai rodo, ar stiprus judviejų ryšys: kuo pirštai stipriau suspausti, tuo tas ryšys tvirtesnis. Jeigu jis suneria pirštus pernelyg tavųjų nespausdamas, vadinasi, jaučiasi mažiau tau įsipareigojęs.

Apimdamas vieną ar keletą tavo pirštų jis parodo savo nepriklausomybę. Jeigu toks grybštelėjimas trunka neilgai, tarp jūsų tuo metu yra neišspręstų nesutarimų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (1)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.