Vyro jausmų testas: atkreipk dėmesį, kaip jis tave liečia

 (1)
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pasak žinovų, yra vienas tikras būdas suvokti slapčiausius vaikino jausmus: sužinoti, kas dedasi jo širdyje, galima kruopščiai išanalizavus jo lytėjimo ypatumus. Norint gerai pažinti žmogų, reikia išmokti suprasti gestais reiškiamus specifinius ženklus. Papildomai atkreipusi dėmesį į konkrečią situaciją ir pasitelkusi intuiciją galėsi gan tiksliai nuspėti, ko vaikinas iš tavęs tikisi.

Net subtiliausios kūno siunčiamos užuominos (pavyzdžiui, į kurią pusę vaikinas pakreipia delną laikydamas tavo ranką, ar stipriai apkabina) gali atskleisti, kas vyksta jo galvoje... ir širdyje. O smagiausia, kad jis nė nenutuokia, išduodąs slapčiausius jausmus. Taigi stebėk ir spėk, ką jis mano apie judviejų santykius.

KAIP JIS IMA TAVE UŽ RANKOS

Laiko tik pirštų galiukus? Nedrąsus susikibimas išduoda, jog jis vengia su tavimi suartėti. Toks gestas nėra visiškai nuoširdus. Kita vertus, tai dar nereiškia, kad vaikinas tavimi nesidomi. Galbūt tiesiog per menkai pasitiki.
Suneria pirštus su tavaisiais?
Susipynę pirštai kursto aistras, kadangi vaikinas liečia visą tavo ranką, - vadinasi, trokšta su tavimi ir kūniško, ir dvasinio artumo, iš tiesų tavęs geidžia.
Tiesiog apglėbia delną? Laikydamasis už rankų suglaustais delnais viešumoje demonstruoja švelnius jausmus ir išduoda, kad vaikinas rimtai vertina judviejų santykius. Norėdama išsiaiškinti daugiau, patikrink, kurion pusėn atsuktas jo delnas. Jeigu į priekį, tikriausiai vaikinas laiko tave lygiaverte partnere, tačiau jei jo pirštai pakreipti atgal, greičiausiai vyrukas yra linkęs vadovauti.

KAIP JIS TAVE APKABINA

Permeta ranką per liemenį taip, kad pasiektų sėdmenis? Toks vyro elgesys rodo, kad jis nepaprastai erotiškas ir trokšta intymumo. Jei jis viešai minko tau sėdmenis, tikriausiai susidūrei su aistringu visuomenės normų laužytoju. Rėksmingas seksualumas kai ką gali ir šokiruoti, todėl dauguma susilaiko nuo tokių akivaizdžių glamonių – palaukia, kol lieka vieni. Tačiau esama ir tokių moterų, kurios alpsta dėl rankų nevaldančių vyrukų, nes laiko juos itin aistringais.
Apglėbia per pečius? Nelaikyk to pernelyg didelio savininkiškumo demonstravimu – tai užuomina, jog vaikinas trokšta artumo, jam maga prie tavęs prisiglausti. Jis taip elgiasi viešai? Vadinasi, nebijo atvirai reikšti jausmų ir parodyti visiems, kaip tave myli.
Apjuosia ranka tau kaklą? Tai žaismingas, nerūpestingas atsipalaidavusio žmogaus judesys. Ko gero, vaikinas laiko tave ne tik mylimąja, bet ir gera drauge. Jei jo ranka nevaržo ir nespaudžia, nesipriešink ir džiaukis gera saviškio nuotaika. Tačiau būk atsargi: jei mylimasis pernelyg suspaudžia tave glėby ir prisitraukia per arti, greičiausiai jis tiesiog nejautrus. Pasakai, kad tau nepatogu, bet jis kartoja tą patį? Yra tikimybė, kad jis ignoruos ir kitus tavo norus bei jausmus.

KAIP JIS TAVE LAIKO GLĖBYJE

Abiem rankomis apsiveja ir tvirtai priglaudžia? Tai pats nuoširdžiausias, meiliausias ir pasitikėjimą rodantis gestas, kadangi judviejų torsai visiškai susiglaudžia. Judu taip arti vienas kito, jog galite justi širdies dūžius. Atkreipk dėmesį, kaip jis tave glaudžia: kuo arčiau, tuo artimesnių santykių trokšta. Kodėl? Norėdamas sukurti kuo intymesnę erdvę, vaikinas turi prisispausti prie tavęs nuo galvos iki kojų pirštų galiukų.
Vieną ranką uždeda ant peties, kitą – ant liemens? Ši lėto šokio pozicija sufleruoja, jog vaikinas dar neišsivadavęs iš paaugliškų kompleksų ir neketina įsipareigoti. Jis gali būti abejingas arba vengti artumo. Esant tokios padėties, judviejų torsai nesusiglaudžia, todėl nesijaučiate labai artimi, - vadinasi, greičiausiai vaikinui stinga pasitikėjimo savimi. Galbūt jį kamuoja baimė, jog labiau tave priglaudęs gali būti atstumtas.
Abiem rankomis apglėbia pečius ir stipriai priglaudžia? Šiuo atveju labai svarbu jūsų ūgis – privalai į jį atsižvelgti darydama išvadas. Jei vaikinas gerokai aukštesnis, jo rankos pačios sieks tavo pečius, o ne kurią kitą vietą. Tačiau jei judu panašaus ūgio, o mylimasis vis tiek mėgsta tave taip apglėbti, vadinasi, jis siunčia tau vienareikšmiškai intymius signalus. Kai liečiasi judviejų pečiai, klubų zona taip pat natūraliai palinksta į priekį. Kitaip tariant, partneris kaitina tave tuo, ką slepia po kelnių užtrauktuku.

KAIP JIS TAVE BUČIUOJA?

Glausdamas liemenį? Jei vaikinas taip meiliai siekia tavo lūpų, greičiausiai yra karštas bei patikimas. Atidūs, jautrūs meilužiai žino, koks jaudinantis būna bučinys, kai tuo pat metu liečiamos kitos moters kūno vietos. Jei bučiuodamas jis glosto tau liemenį, suprask, siunčia dvigubą signalą: ne tik nori, kad su juo pasijustum saugi ir kaip reikiant įkaistum, - jis trokšta žengti kitą žingsnį!
Laikydamas už pečių? Esant šios padėties, jūsų torsai nesusiglaudžia, taigi vaikinas, matyt, vengia itin didelio artumo, judviem stinga kūniškos traukos. Jei jis pasirenka seksualiai neutralią pečių zoną, nors čia pat yra tokia audrinanti vietelė kaip tavo kaklas, greičiausiai vaikinas nepuoselėja tau ypatingų jausmų.
Suėmęs delnais veidą? Toks itin švelnus bučinys išduoda, kad vaikinas iki ausų įsimylėjęs. Kodėl šis bučinys toks ypatingas? Mat žaismingas švelnumas gali suvirpinti iki pat kojų pirštų galiukų ir per nugarą pasiųsti malonius šiurpuliukus. Kai kurias moteris tokia glamonė nepaprastai įkaitina, nes jos dievina švelnumą ir šiokį tokį globėjiškumą. Taigi su tokiu vaikinu net užsimerkusi gali eiti į pasaulio kraštą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.