Vyras prie vairo – tiesa už kampo

 (2)
Visiškai nesvarbu, kokiu greičiu vaikinas košia gatves. Kur kas įdomiau ir svarbiau, kaip jis tada atrodo ir kaip vairą laiko.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Stebėk vaikino rankas ne tik tada, kai jos tavo klubais slysta, bet ir tada, kai mylimasis savo keturračiu džiaugsmu manevruoja gatvėse. Rankos tau atskleis tai, ką net per nuoširdžiausią pokalbį iš vaikino sunkiai išpeštum!

Jis sėdi atsilošęs, viena ranka apgniaužęs vairą ties viršutinės dalies viduriu. Šiam vaikinui patinka dominuoti. Jo sedėsena rodo, kad jis mėgina užimti kuo daugiau erdvės. O vairavimo būdas liudija, jog vaikinas jaučiasi taip stipriai viską kontroliuojantis, kad nebijo vairuoti net viena ranka.

Jis sėdi tiesiai ir taisyklingai laikydamas abi rankas ant vairo. Jeigu įsivaizduotum laikrodį, vaikino rankos tokiu atveju būtų uždėtos ties 10–a ir 14–a valandomis. Taip vairuoja praktiški vyrukai, kuriems svarbiausia – jaustis patogiai: čia pat turi būti garso signalo, posūkių, šviesų mygtukai – niekada nežinai, kada ko prireiks.

Jis sėdi, tiksliau, jis sudribęs vairuotojo sėdynėje ir laisvai sukalioja vairą viena ranka, ši tarsi ilsisi ties apatinės vairo dalies viduriu. Maištininkas. Kiek spontaniškas žmogus. Kita ranka turi būti laisva – jei sugalvotų įjungti radiją ar grotuvą, pasiimti gėrimo ar šiaip pabarbenti į taktą pirštais sau per koją.

Sėdi tiesiog prisiplojęs prie vairo, rankas ant jo padėjęs ties 11-a ir 13-a valandomis. Taip vairuoja savimi nepasitikintis žmogus. Jis tikrai nesijaučia padėties šeimininkas, todėl ir yra įsitvėręs į vairą. Ties posūkiais prie jo prisispaudžia alkūnėmis? Tik todėl, kad jaustųsi stabiliau.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.