Vyras prie vairo – tiesa už kampo

 (2)
Visiškai nesvarbu, kokiu greičiu vaikinas košia gatves. Kur kas įdomiau ir svarbiau, kaip jis tada atrodo ir kaip vairą laiko.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Stebėk vaikino rankas ne tik tada, kai jos tavo klubais slysta, bet ir tada, kai mylimasis savo keturračiu džiaugsmu manevruoja gatvėse. Rankos tau atskleis tai, ką net per nuoširdžiausią pokalbį iš vaikino sunkiai išpeštum!

Jis sėdi atsilošęs, viena ranka apgniaužęs vairą ties viršutinės dalies viduriu. Šiam vaikinui patinka dominuoti. Jo sedėsena rodo, kad jis mėgina užimti kuo daugiau erdvės. O vairavimo būdas liudija, jog vaikinas jaučiasi taip stipriai viską kontroliuojantis, kad nebijo vairuoti net viena ranka.

Jis sėdi tiesiai ir taisyklingai laikydamas abi rankas ant vairo. Jeigu įsivaizduotum laikrodį, vaikino rankos tokiu atveju būtų uždėtos ties 10–a ir 14–a valandomis. Taip vairuoja praktiški vyrukai, kuriems svarbiausia – jaustis patogiai: čia pat turi būti garso signalo, posūkių, šviesų mygtukai – niekada nežinai, kada ko prireiks.

Jis sėdi, tiksliau, jis sudribęs vairuotojo sėdynėje ir laisvai sukalioja vairą viena ranka, ši tarsi ilsisi ties apatinės vairo dalies viduriu. Maištininkas. Kiek spontaniškas žmogus. Kita ranka turi būti laisva – jei sugalvotų įjungti radiją ar grotuvą, pasiimti gėrimo ar šiaip pabarbenti į taktą pirštais sau per koją.

Sėdi tiesiog prisiplojęs prie vairo, rankas ant jo padėjęs ties 11-a ir 13-a valandomis. Taip vairuoja savimi nepasitikintis žmogus. Jis tikrai nesijaučia padėties šeimininkas, todėl ir yra įsitvėręs į vairą. Ties posūkiais prie jo prisispaudžia alkūnėmis? Tik todėl, kad jaustųsi stabiliau.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.