Vyrai pagal profesijas: kurio pageidautum? (apklausa)

 (11)
Puikiai žinai: žmonės neatsitiktinai nusprendžia tapti teisininkais, ornitologais ar astronautais. Profesijos pasirinkimą lemia požiūris, charakteris ir ateities lūkesčiai. O dabar įsivaizduok, kad svarbiausias kriterijus, įtakojantis mylimojo pasirinkimą, būtų jo profesija. Kurį rinktumeisi?
© "Cosmopolitan" (B.Studenbergo nuotr.)

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vardijame tau stereotipus, būdingus kiekvienai profesijai – pati spręsk, kurio vyruko draugija tau būtų mieliausia.

Žinomas žmogus (aktorius, dainininkas, sportininkas, televizijos, radijo laidų vedėjas)

Šis vaikinas sužavės tave iš karto – tai charizmatiška ir spalvinga asmenybė. Visuomet linksmas ir žodžio kišenėje neieškantis vyrukas kels nuotaiką net tuomet, kai rudens lapai rūsčiai kris žemyn.

Jums pakeliui! Su juo niekada nebus nuobodu: kvietimai į įvairius renginius, koncertus ir premjeras taps kasdienybe. Iš šio vaikino gali daug išmokti, pavyzdžiui, kaip atsikratyti scenos baimės.

Rizikuoji! Natūralu, kad žinomas žmogus sulaukia daug, kartais ne itin pageidaujamo dėmesio. Jeigu dažnai pavyduliausi, rizikuoji greitai perpildyti šio vyruko kantrybės taurę. Taip pat klaidinga manyti, kad aktoriaus darbas – tai vien malonumai ir linksmybės. Deja, dažnai tai daug pastangų reikalaujanti alinanti veikla. Todėl vakarais nusiėmęs visuomenės linksmintojo kaukę šis vaikinas gali reikalauti tavo rūpesčio užmiršdamas, kad darbe tu pavargsti ne mažiau nei jis.

Meniškos sielos vyrukas (floristas, dailininkas, kulinaras, architektas, dizaineris)

Dažnai melancholiškos nuotaikos, jautrus ir savame pasaulyje gyvenantis vyrukas. Domisi globaliomis problemomis ir pyksta ant tų, kurie nerūšiuoja šiukšlių, neperka ekologiško pieno ar neskiria poliesterio nuo viskozės.

Jums pakeliui! Atrasi sielos ramybę, jeigu svajoji apie romantiką žvakių šviesoje, trokšti laisvalaikiu braidyti po pievas, pinti gėlių vainikus ir gyventi šia diena. Šis vaikinas apgaubs tave dėmesiu ir privers jaustis ypatinga.

Rizikuoji! Šio vyruko nuotaikos keičiasi dažniau nei lietuviški orai – tai jis linksmas, tai liūdnas, tai, žiūrėk, sunerimęs. Ne visuomet išpeši tikrąją jo melancholijos priežastį – menininkas nelinkęs atvirauti. Taigi užuot nuoširdžiai su juo pasikalbėjusi, suksi galvą, ką šį kartą padarei ne taip.

Griežtų taisyklių šalininkas (bankininkas, advokatas, policininkas, kariškis)

Atpažinsi šį vyrą iš tolo: jis visuomet pasitempęs, vilkintis elegantišką kostiumą ar griežtą uniformą. Sužavės tave galantiškomis manieromis ir erudicija.

Jums pakeliui! Regis, trys geros savybės įsikūnijusios į vieną vyrą: jis racionalus, taktiškas bei išsilavinęs. Tokie ir jo bičiuliai – dažniausia jau vedę, vėjavaikių nė iš tolo neprimenantys vyrukai. Griežtų taisyklių šalininkas grįš iš darbo laiku, atostogaus taip pat pagal iš anksto numatytą grafiką.

Rizikuoji! Tiesą sakant, rizikuoji tik vienu atveju – atsisakyti spontaniškų gyvenimo malonumų, mat šis vyrukas linkęs viską planuoti mažiausia metams į priekį. Ne toks jau didelis praradimas, tiesa?

Riziką mėgstantis gudruolis (verslininkas, laisvai samdomas specialistas)

Šis vyrukas mėgsta dalinti žmones į dvi grupes: protingus ir gudrius. Jis laikosi nuostatos, kad sėkmės paukštei pagauti aukštojo mokslo diplomas reikalingas ne visada. Nuomonei pagrįsti tau tuoj pat pateikia universiteto nebaigusių verslo magnatų pavyzdžių: Steve'as Jobsas, Ray Krocas, Billas Gates'as.

Jums pakeliui! Šis gudruolis puoselėja didelių ambicijų, kuria turtingos ateities planus, pažeria nenuobodžių laisvalaikio idėjų. Domisi taip pat viskuo: nuo ekonomikos iki astronomijos, taigi visuomet rasite temų neišsenkančioms diskusijoms.

Rizikuoji! Optimistiniu atveju rizikuoji susidėti su vaikinu, kuris dažnai dirba savaitgaliais: netylantis telefonas, nenumatyti verslo susitikimai... Pesimistiniu atveju, žlugus verslo idėjoms, šis vyrukas, ko gero, niekada nenorės būti eiliniu mirtinguoju – samdomu darbuotoju. Todėl suks galvą, kaip vėl užkurti verslo varikliuką, o jį tuo tarpu išlaikysi tu.

Savo srities profesionalas ( informatikas, biochemikas, medikas, odontologas)

Nerūpestingą paauglystę ir pašėlusius universiteto metus iškeitęs į knygas ir mokomuosius video įrašus, šis profesionalas neabejotinai žino, ko nori iš gyvenimo, ir tikslingai to siekia.

Jums pakeliui! Šis vyrukas jau įgyvendino vieną iš svajonių – tapo savo srities profesionalu. Jį tenkina gyvenimo padėtis, jis jaučiasi stabilus ir užtikrintas, todėl nepuola keisti darbų vien dėl to, kad įgrista rutina. Tikėtina, kad su tokiu vaikinu jausiesi saugiai.

Rizikuoji! Jeigu nesi nei medikė, nei informatikė, nei biochemikė, sunkiai suprasi, kodėl užuot leidęs laiką su tavimi, jis vis dar gilinasi į savo darbo specifiką, nuolat mokosi naujų profesijos subtilybių ir nesidomi jokia kita sritimi, pavyzdžiui, maisto ruošimu.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.