Vyrai klausia: vesti draugę ar paklausyti mamos nuojautos?

 (33)
Laba diena, man 34 metai. Kol kas niekuomet nebuvau vedęs, bet turiu draugę, kuri už mane vyresnė 5 metais. Pirmą kartą gyvenime jaučiuosi taip, tarsi absoliučiai nieko netrūktų. Mums gera kartu ir aš net negaliu įsivaizduoti šalia savęs kito žmogaus.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ji nuostabi ne tik išore, bet ir vidumi, supranta mane iš pusės žodžio, yra labai gera ir kantri. Susitikinėjame jau pusantrų metų ir aš jai pasipiršau, nes santykiai su laiku tik tvirtėja, o aš esu tikras, kad tai – mano žmogus. Tik yra viena problema – mano mama nusiteikusi prieš šias vestuves.

Kol mes tik susitikinėjome, ji retkarčiais pakritikuodavo mano išrinktąją, bet kentėjo ir stengėsi nesikišti, tačiau kai pradėjome planuoti vestuves – kategoriškai atsisakė palaikyti mano sprendimą, motyvuodama tuo, kad mūsų amžiaus skirtumas tradicinei šeimai yra per didelis. Anot jos, žmona gali būti vyresnė ne daugiau nei metais už vyrą, bet apskritai ir taip neturėtų būti.

Mama baiminasi, kad mano gyvenimo draugė negalės turėti vaikų, o be jų – tai jau ne tikra šeima. Kitas dalykas, kurį ji man nuolatos kartoja, kad aš per daug skubu ir turėčiau dar palaukti, kad įsitikinčiau, jog jausmai nepraeis. Aš asmeniškai manau, kad tokiu būdu ji tik stengiasi tempti laiką, kad galėtų atkalbėti mane nuo sprendimo tuoktis.

Suprantu, kad reikia siekti savo laimės, bet vienas dalykas mane vis dėlto labai neramina. Mano draugė jau buvo ištekėjusi 3 kartus. Apie buvusius vyrus ir skyrybų priežastis kalbų vengia, stengiasi išsisukti, todėl konkrečiai nieko nežinau. Vaikų nei su vienu vyru ji nesusilaukė.

Mano geriausias draugas palaiko mamos pusę ir sako, jog aš apie savo moterį per mažai žinau, kad vesčiau. Jis pats neseniai išsiskyrė su žmona, kuri, kaip paaiškėjo, už jo ištekėjo tik iš išskaičiavimo. Manau, kad būtent dėl šios priežasties jis įtariai žiūri ir į mano draugę, kuri neturi savo buto, todėl kol kas gyvena pas savo mamą.

Nežinau, ką daryti. Norėčiau sužinoti apie jos praeitį daugiau, kad jausčiaus visiškai užtikrintas, bet nenoriu, kad nepagrįsta paranoja sugriautų mūsų santykius.

Gali patarti šiam vyrukui? Pasidalink savo mintimis komentaruose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją