Vyrai klausia: vesti draugę ar paklausyti mamos nuojautos?

 (33)
Laba diena, man 34 metai. Kol kas niekuomet nebuvau vedęs, bet turiu draugę, kuri už mane vyresnė 5 metais. Pirmą kartą gyvenime jaučiuosi taip, tarsi absoliučiai nieko netrūktų. Mums gera kartu ir aš net negaliu įsivaizduoti šalia savęs kito žmogaus.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ji nuostabi ne tik išore, bet ir vidumi, supranta mane iš pusės žodžio, yra labai gera ir kantri. Susitikinėjame jau pusantrų metų ir aš jai pasipiršau, nes santykiai su laiku tik tvirtėja, o aš esu tikras, kad tai – mano žmogus. Tik yra viena problema – mano mama nusiteikusi prieš šias vestuves.

Kol mes tik susitikinėjome, ji retkarčiais pakritikuodavo mano išrinktąją, bet kentėjo ir stengėsi nesikišti, tačiau kai pradėjome planuoti vestuves – kategoriškai atsisakė palaikyti mano sprendimą, motyvuodama tuo, kad mūsų amžiaus skirtumas tradicinei šeimai yra per didelis. Anot jos, žmona gali būti vyresnė ne daugiau nei metais už vyrą, bet apskritai ir taip neturėtų būti.

Mama baiminasi, kad mano gyvenimo draugė negalės turėti vaikų, o be jų – tai jau ne tikra šeima. Kitas dalykas, kurį ji man nuolatos kartoja, kad aš per daug skubu ir turėčiau dar palaukti, kad įsitikinčiau, jog jausmai nepraeis. Aš asmeniškai manau, kad tokiu būdu ji tik stengiasi tempti laiką, kad galėtų atkalbėti mane nuo sprendimo tuoktis.

Suprantu, kad reikia siekti savo laimės, bet vienas dalykas mane vis dėlto labai neramina. Mano draugė jau buvo ištekėjusi 3 kartus. Apie buvusius vyrus ir skyrybų priežastis kalbų vengia, stengiasi išsisukti, todėl konkrečiai nieko nežinau. Vaikų nei su vienu vyru ji nesusilaukė.

Mano geriausias draugas palaiko mamos pusę ir sako, jog aš apie savo moterį per mažai žinau, kad vesčiau. Jis pats neseniai išsiskyrė su žmona, kuri, kaip paaiškėjo, už jo ištekėjo tik iš išskaičiavimo. Manau, kad būtent dėl šios priežasties jis įtariai žiūri ir į mano draugę, kuri neturi savo buto, todėl kol kas gyvena pas savo mamą.

Nežinau, ką daryti. Norėčiau sužinoti apie jos praeitį daugiau, kad jausčiaus visiškai užtikrintas, bet nenoriu, kad nepagrįsta paranoja sugriautų mūsų santykius.

Gali patarti šiam vyrukui? Pasidalink savo mintimis komentaruose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.