Vyrai klausia: kaip merginai įrodyti, kad jos draugai nėra TIK draugai?

 (41)
Į Cosmo elektroninio pašto dėžutę atskriejo dar vienas laiškas nuo vaikino. Vyrukas pasakoja savo situaciją ir prašo Cosmo skaitytojų patarimo, kaip išspręsti santykių problemas. Siūlome paskaityti visą istoriją ir pasidalinti patarimais komentaruose.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Laba diena. Prieš pusę metų susipažinau su mergina, pradėjom artimai draugauti. Viskas būtų labai puiku, jei ne jos draugai. Mano naujoji mergina praktiškai neturi draugių ir visą laiką bendrauja tik su vaikinais. Ji pati sako, kad tai – tik draugai, bet iš jų elgesio į tai nepanašu.

Pavyzdžiui, yra toks vienas jos gerbėjas... Mano mergina sako, kad čia geriausias jos draugas ir nieko baisaus, kad jis pastoviai skambinėja ir kviečia ją kur nors, bet kažkodėl su manim susipažinti ir bendrauti kompanijoje jis vengia. Kai draugė siūlo jam prisijungti prie mūsų, jis amžinai užsiėmęs, o kai tik man reikia vakarais dirbti – jis jau kviečia ją kur nors. Sutapimas? Kažkaip netikiu.

Yra ir mano draugės bendradarbis, gyvenantis už poros kilometrų. Jis buvo sumąstęs maniškę vežioti į darbą, atseit pakeliui. Šitam kelią užkirtau ir pats nepatingiu anksčiau atsikelti ir ją nuvežti. Man nesunku, bet kaip paaiškinti draugei, kad bendradarbio ketinimai tikriausiai nėra tokie jau nekalti, kaip jai atrodo? Gali atrodyti, kad man jau paranoja, bet aš pats savo bendradarbių nei į darbą vežioju, nei alaus po darbo kviečiu. Jei ir einame kur nors, tai su visu kolektyvu.

ir tokių „draugų“ pas ją yra ne vienas. Aš stėbėjau, kaip mano mergina bendrauja su vyrais. Ji turi labai gerą humoro jausmą, lengvai su visais randa kalbą, yra labai draugiška. Aš tikrai neketinu jos laikyti už trumpo pavadėlio, tegul bendrauja, bet aiškiai parodo, kad tas bendravimas neperžengs draugiškumo ribos. Bandau jai išaiškinti, kad dauguma vyrų jos draugiškumą vertina ne taip, kaip jinai, bet ji netiki. Aš aplamai nelabai tikiu vyrų ir moterų draugyste, nebent tai būtų bendra draugų kompanija. Jau nežinau, kaip su drauge kalbėti. Gal pačiam pradėti su kitomis moterimis elgtis taip, kaip jos „draugai“ elgiasi su ja? Gal tuomet ji aiškiai pamatys, kad tai tikrai neatrodo kaip draugiškumas?“

Apklausa MOTERIMS:


Apklausa VYRAMS


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.