Vyrai klausia: kaip merginai įrodyti, kad jos draugai nėra TIK draugai?

 (41)
Į Cosmo elektroninio pašto dėžutę atskriejo dar vienas laiškas nuo vaikino. Vyrukas pasakoja savo situaciją ir prašo Cosmo skaitytojų patarimo, kaip išspręsti santykių problemas. Siūlome paskaityti visą istoriją ir pasidalinti patarimais komentaruose.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Laba diena. Prieš pusę metų susipažinau su mergina, pradėjom artimai draugauti. Viskas būtų labai puiku, jei ne jos draugai. Mano naujoji mergina praktiškai neturi draugių ir visą laiką bendrauja tik su vaikinais. Ji pati sako, kad tai – tik draugai, bet iš jų elgesio į tai nepanašu.

Pavyzdžiui, yra toks vienas jos gerbėjas... Mano mergina sako, kad čia geriausias jos draugas ir nieko baisaus, kad jis pastoviai skambinėja ir kviečia ją kur nors, bet kažkodėl su manim susipažinti ir bendrauti kompanijoje jis vengia. Kai draugė siūlo jam prisijungti prie mūsų, jis amžinai užsiėmęs, o kai tik man reikia vakarais dirbti – jis jau kviečia ją kur nors. Sutapimas? Kažkaip netikiu.

Yra ir mano draugės bendradarbis, gyvenantis už poros kilometrų. Jis buvo sumąstęs maniškę vežioti į darbą, atseit pakeliui. Šitam kelią užkirtau ir pats nepatingiu anksčiau atsikelti ir ją nuvežti. Man nesunku, bet kaip paaiškinti draugei, kad bendradarbio ketinimai tikriausiai nėra tokie jau nekalti, kaip jai atrodo? Gali atrodyti, kad man jau paranoja, bet aš pats savo bendradarbių nei į darbą vežioju, nei alaus po darbo kviečiu. Jei ir einame kur nors, tai su visu kolektyvu.

ir tokių „draugų“ pas ją yra ne vienas. Aš stėbėjau, kaip mano mergina bendrauja su vyrais. Ji turi labai gerą humoro jausmą, lengvai su visais randa kalbą, yra labai draugiška. Aš tikrai neketinu jos laikyti už trumpo pavadėlio, tegul bendrauja, bet aiškiai parodo, kad tas bendravimas neperžengs draugiškumo ribos. Bandau jai išaiškinti, kad dauguma vyrų jos draugiškumą vertina ne taip, kaip jinai, bet ji netiki. Aš aplamai nelabai tikiu vyrų ir moterų draugyste, nebent tai būtų bendra draugų kompanija. Jau nežinau, kaip su drauge kalbėti. Gal pačiam pradėti su kitomis moterimis elgtis taip, kaip jos „draugai“ elgiasi su ja? Gal tuomet ji aiškiai pamatys, kad tai tikrai neatrodo kaip draugiškumas?“

Apklausa MOTERIMS:


Apklausa VYRAMS


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.