Vyrai klausia: jos draugės bando mus išskirti?

 (41)
„Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“ – nenuostabu, kad kai kuriose situacijose susikalbėti atrodo neįmanoma! Šį kartą jie prašo mūsų pagalbos, taigi... Vyrai klausia – mes atsakome!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ernestas: „Su savo mergina pradėjau susitikinėti prieš 2 metus. Iš pradžių viskas buvo puiku, ji pritapo mano draugų kompanijoje, tik aš, regis, nelabai patikau jos draugėms, todėl dažniausiai laiką leisdavome su mano draugais. Baigiau universitetą, reikėjo išsikraustyti iš bendrabučio ir susirasti butą. Abu nusprendėme, kad protingiausias sprendimas – nuomotis kartu. Susiradau darbą slenkančiu grafiku, todėl liko mažiau laiko bendram laisvalaikiui. Tada ir prasidėjo visos problemos: mano mergina daugiau laiko praleisdavo su savo draugėmis, eidavo į kavines, klubus ar tiesiog į svečius. Aš neprieštaravau, bet po tų susitikimų namo ji grįždavo irzli, nuolatos kabinėdavosi prie įvairiausių smulkmenų. Kai eidavom pasilinksminti su mano draugų kompanija – ji elgdavosi kardinaliai priešingai, būdavo geros nuotaikos, šypsodavosi ir t.t.

Iš pradžių pagalvojau, kad draugė susirado kitą, todėl kol maudėsi, perskaičiau jos SMS. Pasirodo, kito nėra, bet yra „gerų“ draugių, drąsiai dalijančių patarimus į kairę ir dešinę. Apibendrinant: aš esu visiškas nevykėlis, nes neturiu nei normalaus darbo, nei savo buto, o mašina ir ta – apgriuvusi. Žinau, kad mano merginai pinigai nėra svarbiausias dalykas, bet panašu, kad draugių marazmai ją vis dėl to veikia.

Nežinau, kaip elgtis toliau. Noriu išsaugoti mūsų santykius, bet tikiuosi, kad ji pati nuspręs, ko jai reikia. Nenoriu jos versti rinktis tarp manęs ir draugių.“

Gali patarti Ernestui? Pasidalink savo mintimis komentaruose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.