Vyrai atvirai: koks moterų elgesys juos glumina lovoje

 (28)
Tau bemat dingsta noras mylėtis, jei jis sugalvoja nenusimauti kojinių. Arba kaskart suglumsti, jei orgazmo metu jis ima garsiai keiktis. Nemanyk esanti pernelyg priekabi. Juos taip pat kartais tavo elgesys lovoje išmuša iš vėžių. Skaityk septynių vaikinų išpažintis, kas juos verčia sutrikti ir galbūt niekada daugiau negrįžti į tavo lovą.
vaikinas, šukuosena
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ugnius, 28 metai:

„Buvau pradėjęs susitikinėti su labai simpatiška mergina. Su ja buvo smagu ir įdomu. Tačiau jau kai atėjo TAS vakaras ir atsidūrėme lovoje gavau šoką. Vos pradėjome mylėti, ji pradėjo rėkti. Žiauriai išsigandau – galvojau jai skauda ar kažką darau smarkiai ne taip. Atšokau kaip nuplikytas ir paklausiau, ar viskas gerai. Ji tik nustebusi atsakė, kad viskas puiku ir jai labai patinka. Veiksmą pratęsėm, bet ji vėl ėmė šaukti, tiksliau garsiai vaitoti, kaip iš kokio pornofilmo. Mergina labai patiko, bet po kelių kartų tokio sekso nebeištvėriau – man pastoviai atrodydavo, kad aš ją prievartauju“.

Robertas, 30 metų:

„Kai pradėjau susitikinėti su savo žmona, abu buvom naujokai darbe. Iškart vienas kitam patikom ir netrukus ėmėme susitikinėti. Ji man atrodė itin seksuali moteris. Tačiau pirmą kartą ją nurengęs, buvau gerokai nustebintas. Jos apatiniai buvo kaip mažos mergaitės – su kaspinėliais, raukinukais ir rožytėmis. Kontrastas tarp jų ir jos viršutinių drabužių buvo itin didelis. Vis dėlto prie keisto jos pomėgio infantiliems apatiniams per kelis metus pripratau“.

Emilis, 23 metai:

„Susitikinėjau su mergina, kuri pirmą naktį mane gerokai nustebino. Ji dirbo teisinėje kontoroje ir atrodė gana drovi, todėl gerokai suglumau, kai nusegęs liemenėlę radau į spenelį įvertą auskarą. Kelias minutes buvau sustingęs. Tai atrodė ir seksualiai, ir skausmingai. Su mergina susitikinėjom dar kelis mėnesius.“

Domas: 29 metai:

„Dar kai buvau studentas teko lovoje atsidurti su mergina, kuri turėjo ryškią šukuoseną TEN. Iki šiol atsimenu, kad buvo išskutinėtas drugelis, o jo sparnai nudažyti spalvotai – geltonai ir raudonai. Tai atrodė taip juokingai ir kvailai, kad vos tvardžiausi nesusijuokęs.“

Augustas, 22 metai:

„Man visai patinka nešvankios kalbos miegamajame, kartai tai net dar labiau užveda. Tačiau teko mylėtis su mergina, kuri vis prašydavo pasakyti, kad aš jos tėvas ir už blogą elgesį nubausiu. Dar prašydavo smarkiai tvoti per užpakalį. Jaučiausi labai sutrikęs ir net svarsčiau viską nutraukti. Manau nešvankybes verta pradėti kalbėti jau kai pažįsti gerai žmogų.“

Benas, 20 metų:

„Vakarą pratęsti ji pakvietė pas save. Aišku, supratau kuo visa tai baigsis ir tikrai džiaugiausi. Viskas ėjosi kuo puikiausiai, aistringai bučiavomės, drabužiai lakstė į šalis, tačiau vidury veiksmo suskambėjo jos mobilus. Ir ką – ji atsiliepė mums vis dar besimylint ir visiškai normaliu balsu su drauge aptarė rytdienos planus. O toliau kaip niekur nieko pratęsė glamones.“

Tomas, 25 metai:

„Susipažinom bare, ji buvo be galo šmaikšti, linksma ir mokėjo flirtuoti. Vakaras baigėsi pas ją namuose. Viskas lyg ir ėjosi sklandžiai, tačiau ji visą laiką nepratarė nė žodžio ar aimanos. Net klausiau kelis kartus, ar jai gera. Atsakymas buvo teigiamas, bet mergina ir toliau vaizdavo guminę lėlę. Tiesą sakant tai buvo mūsų pirma ir paskutinė naktis.“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.