Vyrai atvirai: kokia moteris yra seksuali

 (3)
Bet kuris brandus vyras pasakytų, kad seksualumas – tai toli gražu ne apnuogintos kojos ir gili iškirptė! Šį kartą garsūs vyrukai atvirauja apie tai, kas jų manymu daro moterį seksualia.
Seksuali mergina
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Mano žmona labai sportiška. Ji visada puikios figūros, žaidžia tenisą, treniruojasi – mane labiausiai jaudina jos tvirtumas.“ – dainininkas Luke‘s Bryanas.

Nuotrauka: Reuters/Scanpix

„Man atrodo, kad mergina atrodo seksualiausiai, kuomet patogiai jaučiasi tiek savo kūne, tiek savo drabužiuose. Manęs nežavi tos, kurios puošiasi dėl vyrų.“ – aktorius Andrew Lincolnas.

Nuotrauka: AP/Scanpix

„Nėra idealių žmonių, bet aš vis dėlto svajoju apie merginą, kuri būtų protingesnė už mane. Didelis intelekto koeficientas man atrodo be galo seksualu. Taip pat gerumas ir spontaniškumas – kai ji atvira viskam, kas ateina į jos gyvenimą.“ – aktorius Ryanas Eggoldas.

Nuotrauka: Mavrix/Scanpix

„Turiu įprotį apkabinti žmoną žemiau talijos, kai išeiname pasivaikščioti. Ji nieko nesako ir nenustumia rankos. Tai siaubingai jaudina.“ – dainininkas Timas McGrowas.

Nuotrauka: Mavrix/Scanpix

„Seksualiausiai mergina atrodo, kai vilki mano marškinius ilgomis rankovėmis. Kitas „karštas“ drabužis – balti džinsai. Visada atkreipiu į juos dėmesį.“ – olimpinis plaukimo čempionas Ryanas Lochte.

Nuotrauka: Mavrix/Scanpix

„Labai noriu, kad merginos būtų natūralios. Žinoma, visuomenė jus spaudžia, diktuoja, kaip turite atrodyti, stumia darytis plastines operacijas. O man atrodo, kad amžius ir senėjimas – be galo gražūs procesai. Kai matau pagyvenusią moterį, kuri atrodo natūraliai, oriai elgiasi, rūpinasi savo kūnu, visada džiaugiuosi. Aš - už natūralumą.“ – dainininkas Lenny Kravitzas

Nuotrauka: Mavrix/Scanpix

„Mane liūdina pasitikėjimą praradusios merginos. Nuoširdžiai manau, kad kiekviena graži savaip. Gyvename pasaulyje, kuris grindžiamas kritika, merginoms keliami nepaprastai dideli reikalavimai. Bet į tuos reikalavimus reikia nusispjauti – jie neturi jokios reikšmės.“ – aktorius Alexas Pettyferis.

Nuotrauka: AFP/Scanpix

„Seksualiausias reginys, kokį tik galima įsivaizduoti – mergina, vilkinti juodą prigludusią suknelę ir apsiavusi aukštakulnius batelius. Neįtikėtina.“ - aktorius Luke‘as Evansas.

Nuotrauka: AP/Scanpix

„Kai mergina moka šokti ar bent judėti vienu ritmu su tavim – tai labai seksualu.“ – aktorius Ianas Somerhalderis.
Ianas Somerhald
Nuotrauka: AOP

„Man patinka apvalūs, putnūs moterų sėdmenys, man tai – svarbiausias sekso fetišas.“ – aktorius Joshas Duhamelis.

Nuotrauka: Reuters/Scanpix

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.