Vyrai atvirai: kokia moteris yra seksuali

 (3)
Bet kuris brandus vyras pasakytų, kad seksualumas – tai toli gražu ne apnuogintos kojos ir gili iškirptė! Šį kartą garsūs vyrukai atvirauja apie tai, kas jų manymu daro moterį seksualia.
Seksuali mergina
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Mano žmona labai sportiška. Ji visada puikios figūros, žaidžia tenisą, treniruojasi – mane labiausiai jaudina jos tvirtumas.“ – dainininkas Luke‘s Bryanas.

Nuotrauka: Reuters/Scanpix

„Man atrodo, kad mergina atrodo seksualiausiai, kuomet patogiai jaučiasi tiek savo kūne, tiek savo drabužiuose. Manęs nežavi tos, kurios puošiasi dėl vyrų.“ – aktorius Andrew Lincolnas.

Nuotrauka: AP/Scanpix

„Nėra idealių žmonių, bet aš vis dėlto svajoju apie merginą, kuri būtų protingesnė už mane. Didelis intelekto koeficientas man atrodo be galo seksualu. Taip pat gerumas ir spontaniškumas – kai ji atvira viskam, kas ateina į jos gyvenimą.“ – aktorius Ryanas Eggoldas.

Nuotrauka: Mavrix/Scanpix

„Turiu įprotį apkabinti žmoną žemiau talijos, kai išeiname pasivaikščioti. Ji nieko nesako ir nenustumia rankos. Tai siaubingai jaudina.“ – dainininkas Timas McGrowas.

Nuotrauka: Mavrix/Scanpix

„Seksualiausiai mergina atrodo, kai vilki mano marškinius ilgomis rankovėmis. Kitas „karštas“ drabužis – balti džinsai. Visada atkreipiu į juos dėmesį.“ – olimpinis plaukimo čempionas Ryanas Lochte.

Nuotrauka: Mavrix/Scanpix

„Labai noriu, kad merginos būtų natūralios. Žinoma, visuomenė jus spaudžia, diktuoja, kaip turite atrodyti, stumia darytis plastines operacijas. O man atrodo, kad amžius ir senėjimas – be galo gražūs procesai. Kai matau pagyvenusią moterį, kuri atrodo natūraliai, oriai elgiasi, rūpinasi savo kūnu, visada džiaugiuosi. Aš - už natūralumą.“ – dainininkas Lenny Kravitzas

Nuotrauka: Mavrix/Scanpix

„Mane liūdina pasitikėjimą praradusios merginos. Nuoširdžiai manau, kad kiekviena graži savaip. Gyvename pasaulyje, kuris grindžiamas kritika, merginoms keliami nepaprastai dideli reikalavimai. Bet į tuos reikalavimus reikia nusispjauti – jie neturi jokios reikšmės.“ – aktorius Alexas Pettyferis.

Nuotrauka: AFP/Scanpix

„Seksualiausias reginys, kokį tik galima įsivaizduoti – mergina, vilkinti juodą prigludusią suknelę ir apsiavusi aukštakulnius batelius. Neįtikėtina.“ - aktorius Luke‘as Evansas.

Nuotrauka: AP/Scanpix

„Kai mergina moka šokti ar bent judėti vienu ritmu su tavim – tai labai seksualu.“ – aktorius Ianas Somerhalderis.
Ianas Somerhald
Nuotrauka: AOP

„Man patinka apvalūs, putnūs moterų sėdmenys, man tai – svarbiausias sekso fetišas.“ – aktorius Joshas Duhamelis.

Nuotrauka: Reuters/Scanpix

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.