Vyrai atskleidžia, kodėl mums meluoja!

 (11)
Jei tikėtume, kad moterys meluoja geriau, tai vyrai taip pat turėtų kuo „pasigirti“. Mokslininkai teigia, kad jie meluoja 3 kartus dažniau nei moterys. Kodėl gi? Ar mes tokios griežtos teisėjos ir pasakyti tiesą būtų tolygu savęs pasmerkimui?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sociologai išskiria pačias populiariausias frazes, kuriomis prasideda vyrų melas:

„Ne, aš išgėriau tik truputį“
„Man viskas gerai, nieko neatsitiko“
„Ten nebuvo mobilaus ryšio“
„Aš visiškai vienas“
„Aš jau kelyje“
„Atleisk, negirdėjau tavo skambučio“

Girdėta, ar ne? O dabar pažiūrėk, ką pasakoja patys vyrukai. Gal paaiškės, kad meluoja jie ne iš blogos valios?

Vaidas (31 metų): „Man patinka žaisti kompiuterinius žaidimus, tačiau mano žmona nepritaria šiam pomėgiui. Kiekvieną kartą, vos tik susiruošiu pažaisti, ji pradeda bambėti, kad yra kur kas prasmingesnių užsiėmimų. Dėl šventos ramybės namuose kompiuterio išvis praktiškai neįsijungiu, užtai meluoju, kad valandėlę užtrukau darbe, o pats tuo metu žaidžiu pas draugus. Mano manymu toks melas tik į naudą. Juk galiausiai patenkinti liekame abu“.

Simas (26 metų): „Mano mergina visai nemoka gaminti, tačiau vien dėl manęs iš visų jėgų stengiasi išmokti. Aš kantriai ragauju kiekvieno jos kulinarinio „šedevro“, nors jis man ir neskanus. Pati Austė neragauja to, ką pagamina, nes pastoviai laikosi dietos. Pasakyti tiesą neapsiverčia liežuvis, juk ji paprasčiausiai įsižeis“.

Jurgis (27 metų): „Nepavadinčiau savęs patologiniu melagiu, tačiau kartais ir man tenka apgaudinėti savo merginą. Pavyzdžiui, kai vakare noriu išgerti alaus su draugais, o ji tuo tarpu norėtų praleisti laiką su manimi, aš sakau, kad užtrukau darbe. Tai klasikinis variantas, kuris dar niekada nieko nepavedė. Žinau, kad galėčiau ją pasikviesti kartu ir to melo net neprireiktų, bet kartais man taip norisi pabūti tik vyriškoje kompanijoje... Tik ji to nesupranta“.

Ignas (26 metų): „Šia istorija visiškai nesididžiuoju, tačiau kurį laiką susitikinėjau su dviem merginom iš karto ir abiem melavau. Reikalas tame, kad vieną aš buvau iki ausų įsimylėjęs, tačiau gyventi su ja buvo neįmanoma – aikštinga, ciniška, labai reikli. Bendraujant su kita mergina, mano siela tarsi ilsėjosi. Ji buvo miela, su ja buvo paprasta ir jauku. Galiausiai aš visiškai susipainiojau ir siaubingai pavargau nuo pastovaus melo. Viskas pasibaigė blogai: antroji mergina sužinojo apie pirmąją, jos abi susitiko, tarpusavyje išsiaiškino ir abi mane paliko. Daugiau tokių eksperimentų nebedariau. Nenorėjau nieko blogo, paprasčiausiai pats buvau jaunas ir neapsisprendęs“.

Karolis (29 metų): „Darbe man prireikė anglų kalbos žinių, tad aš nusprendžiau užsirašyti į kursus. Kai apie tai pasakiau žmonai, ji pareiškė, kad taip pat nori mokytis anglų kalbos. Tačiau aš žinau, kad mokytis kartu su ja tolygu košmarui. Mes buvome bendrakursiai universitete, ir aš iki šiol nepamirštu, kaip ji vos ne kas minutę užduodavo klausimus dėstytojui. Todėl teko pameluoti ir pasakyti, kad darbe labai daug darbo ir kursus atidėjo, o pats, suprantama, kursus lankiau slapta. Pasirodė, kad toks mažytis melas gali iššaukti išisą melo grandinę… Po pusmečiu mudu su Laura nuvažiavome į Londoną. Man teko apsimesti, kad aš nemoku angliškai. Buvo taip sunku, kad net norėjau prisipažinti melavęs. Tačiau kaip paaiškinti, kodėl tiek laiko apgaudinėjau ją dėl tokios menkos priežasties? Juk ji visai nebetikės manimi. Todėl melavau ir toliau…“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.