Trys žavingi elektroninės muzikos dievaičiai sudrebins Vilnių

Ar esi girdėjusi apie tris žavingus vyrukus, skambiu pavadinimu „Moderat“? Pagaliau juos gyvai galėsi išvysti Lietuvoje, nes Menų fabrikas LOFTAS birželio 20 dieną surengs tikrą muzikos ir vaizdų šou!
© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Toms, kurios dar negirdėjo, norime pristatyti: „Moderat“ - tai Berlyno elektroninės scenos pasaulį sudrebinę Modeselektor ir Apparat! Modeselektor - bass muzikos herojai. Apparat pats sau atskirai idealiai maišo elektroniką su geru pop skambesiu.

Kai visi kartu susitiko - tai nutiko 2002 m. - abu vardai jau laikė Berlyno klubinę sceną savo rankose. Kai jie kitą kartą susitiko - 2008 m. - gavosi albumas, kuris užtvirtino naujo projekto „Moderat" vardą melomanų atmintyje.

Dabar po dvylikos metų nuo pirmojo susitikimo Modeselektor ir Apparat ir vėl kartu - labiau subrendę, bet dar, kaip patys sako, ne iki galo, protingesni, bet vis dar kvestionuojami, labiau patyrę, bet neišsikvėpę - taigi bus be proto įdomu juos pamatyti Vilniaus viename esminių kultūrinių įvykių centrų - LOFTE.

Na, o dabar į viską pažvelkime iš moteriškos pusės: kuris iš šių elektroninės muzikos dievaičių tau atrodo žavingiausias?


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.