Trys žavingi elektroninės muzikos dievaičiai sudrebins Vilnių

Ar esi girdėjusi apie tris žavingus vyrukus, skambiu pavadinimu „Moderat“? Pagaliau juos gyvai galėsi išvysti Lietuvoje, nes Menų fabrikas LOFTAS birželio 20 dieną surengs tikrą muzikos ir vaizdų šou!
© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Toms, kurios dar negirdėjo, norime pristatyti: „Moderat“ - tai Berlyno elektroninės scenos pasaulį sudrebinę Modeselektor ir Apparat! Modeselektor - bass muzikos herojai. Apparat pats sau atskirai idealiai maišo elektroniką su geru pop skambesiu.

Kai visi kartu susitiko - tai nutiko 2002 m. - abu vardai jau laikė Berlyno klubinę sceną savo rankose. Kai jie kitą kartą susitiko - 2008 m. - gavosi albumas, kuris užtvirtino naujo projekto „Moderat" vardą melomanų atmintyje.

Dabar po dvylikos metų nuo pirmojo susitikimo Modeselektor ir Apparat ir vėl kartu - labiau subrendę, bet dar, kaip patys sako, ne iki galo, protingesni, bet vis dar kvestionuojami, labiau patyrę, bet neišsikvėpę - taigi bus be proto įdomu juos pamatyti Vilniaus viename esminių kultūrinių įvykių centrų - LOFTE.

Na, o dabar į viską pažvelkime iš moteriškos pusės: kuris iš šių elektroninės muzikos dievaičių tau atrodo žavingiausias?


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.