Tobulų santykių taisyklės pagal vyrus

 (45)
Iš vyrų laiškų sulaukiame labai retai, bet kai jau jie atkeliauja... Laikykitės! Vyrukas, prisistatęs Manto vardu, rašo: „Kodėl visos moterys santykiuose bando pritaikyti kažkokias savo susikurtas taisykles, pagal kurias mes turime gyventi? O gal bent kurį laiką pabandykite gyventi pagal vyrų taisykles ir pamatysite, kad viskas atrodo kur kas paprasčiau?“ Ką gi, pateikiame tau Manto surašytas taisykles ir laukiame tavo nuomonės komentaruose. Net neabejojame, kad kai kur vyrų ir moterų nuomonės tikrai išsiskirs.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ašaros – tai šantažas. Tokiais metodais santykiuose problemos nesprendžiamos.

Jei tu kažko nori – sakyk tiesiai šviesiai. Subtilios užuominos neveikia. Net ir akivaizdžios užuominos neveikia!

Atėjai į tualetą, radai pakeltą dangtį ir tau tai nepatiko? Tu gi nemaža mergaitė. Jei dangtis pakeltas – nuleisk jį. Mums reikia, kad jis būtų pakeltas, tau – kad būtų nuleistas. Mes juk nesiskundžiame, kad tu jį amžinai nuleidi.

„Taip“ ir „Ne“ atsakymai puikiai tinka praktiškai visiems klausimams. Konkrečiai ir aiškiai, be jokių išvedžiojimų.

Dalinkis tomis problemomis, kurias galima išspręsti. Tam vyras šalia ir reikalingas. Jei nori tik užuojautos ir bendro paverkšlenimo – draugės visada padės.

Jei prieš seksą tau nuolatos skauda galvą – eik pas gydytoją, nes su tavimi tikrai kažkas negerai.

Viskas, ką mes pasakėme prieš 6 mėnesius, negali būti naudojama kaip argumentas ginčų metu. Apskritai, turėtum įprasti, kad to, kas buvo pasakyta prieš 7 dienas, jau nebeverta prisiminti. Ir jau tikrai neverta priminti mums.

Jei tu manai, kad esi stora, greičiausiai taip ir yra. Mūsų to klausti nereikia.

Galima paprašyti mūsų ką nors padaryti arba pasakyti, kaip tai padaryt. Bet abu variantai vienu metu – labai prasta idėja. Jei pati žinai, kaip padaryti – nedelsk ir padaryk.

Visi vyrai mato tik 16 spalvų. Persikinis gali būti pyragas, bet ne daiktas. O kas yra koralinė – tik jūs pačios ir įsivaizduojate.

Jeigu mes klausiame kas atsitiko, o tu atsakai „nieko“, natūralu, kad mes elgsimės taip, tarsi nieko ir nenutiko. Akivaizdu, kad tu meluoji, bet koks tikslas dėl to ginčytis?

Neuždavinėk klausimų, į kuriuos atsakymų nenori girdėti. Juk jeigu meluosime – bus blogai, jei sakysime tiesą – bus dar blogiau. Tai paprasčiausia moteriška provokacija!

Nereikia klausinėti apie ką mes galvojame, nes tikriausiai atsakymas nebus „apie mus“. O juk tokio atsakymo jūs visada tikitės.

Tu VISADA turi ką apsirengti. Ir šita problema namuose NIEKADA neturi būti keliama.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.