Tavo išvaizdos pokyčiai, kurių jis nepastebi

Jeigu vairuoji automobilį, ko gero, esi girdėjusi apie vadinamąjį akląjį tašką – situaciją, kai per šoninius veidrodėlius nematyti visiškai priartėjusio automobilio. Vyras, žiūrėdamas į tave, esančią šalia, irgi ne visada viską pastebi: tie aklieji taškai – tai kai kurie tavo išvaizdos pokyčiai.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Taigi liaukis sielojusis dėl lūžusio nago ar skilinėjančių plaukų galiukų ir skaityk, kokios dar tavo išorės detalės jiems nė motais.

Nagai. Vyrų požiūris į tavo nagus yra toks pat, koks monopolijos – į smulkųjį verslininką: tai tik maža nereikšminga visumos detalė. Vyrai niekada nepastebi nagų, nesvarbu, jie būtų trumpi ar ilgi, lakuoti ar bespalviai, natūralūs ar dirbtiniai. Jie verčiau galvoja: „Kodėl mes turėtume žiūrėti į nagus, kai galime mėgautis didesnėmis tavo kūno dalimis?“

Šiurkščios pėdos. Šveisk pėdas iki aksominio švelnumo – vyrai vis tiek laikosi nuomonės, kad jos tiesiog sukurtos būti šiurkščios.

Celiulitas. Taip, apelsino žievelė tau nemenkai kartina gyvenimą. Tačiau tyrimais įrodyta, kad vyrai celiulito nepastebi. Nei paplūdimyje, nei lovoje, nei tau einant. Niekada.

Triukai su plaukais. Hm... nereikalingose vietose augančius plaukus vyrai tikrai pastebi. Jie taip pat kreipia dėmesį į plaukų spalvą, ilgį ir kartais kvapą (jeigu leidi jiems priglusti arčiau). Tačiau tavo nuogąstavimai dėl skilinėjančių galiukų ar triukai su priauginamomis sruogomis patenka į akląjį tašką.

Putlios lūpos. Rožinės ar kreminės, kvepiančios persikais ar vyšniomis – lūpos bus pastebėtos tik tada, kai jas bučiuos. Ir bus pastebėtos ne todėl, kad atrodo pritrenkiamai, o todėl, kad keistai kvepia ir tepa drabužius. Vadink vyrus neandertaliečiais, bet jiems labiau patinka tavo natūraliai minkštos lūpos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.