Tavo išvaizdos pokyčiai, kurių jis nepastebi

Jeigu vairuoji automobilį, ko gero, esi girdėjusi apie vadinamąjį akląjį tašką – situaciją, kai per šoninius veidrodėlius nematyti visiškai priartėjusio automobilio. Vyras, žiūrėdamas į tave, esančią šalia, irgi ne visada viską pastebi: tie aklieji taškai – tai kai kurie tavo išvaizdos pokyčiai.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Taigi liaukis sielojusis dėl lūžusio nago ar skilinėjančių plaukų galiukų ir skaityk, kokios dar tavo išorės detalės jiems nė motais.

Nagai. Vyrų požiūris į tavo nagus yra toks pat, koks monopolijos – į smulkųjį verslininką: tai tik maža nereikšminga visumos detalė. Vyrai niekada nepastebi nagų, nesvarbu, jie būtų trumpi ar ilgi, lakuoti ar bespalviai, natūralūs ar dirbtiniai. Jie verčiau galvoja: „Kodėl mes turėtume žiūrėti į nagus, kai galime mėgautis didesnėmis tavo kūno dalimis?“

Šiurkščios pėdos. Šveisk pėdas iki aksominio švelnumo – vyrai vis tiek laikosi nuomonės, kad jos tiesiog sukurtos būti šiurkščios.

Celiulitas. Taip, apelsino žievelė tau nemenkai kartina gyvenimą. Tačiau tyrimais įrodyta, kad vyrai celiulito nepastebi. Nei paplūdimyje, nei lovoje, nei tau einant. Niekada.

Triukai su plaukais. Hm... nereikalingose vietose augančius plaukus vyrai tikrai pastebi. Jie taip pat kreipia dėmesį į plaukų spalvą, ilgį ir kartais kvapą (jeigu leidi jiems priglusti arčiau). Tačiau tavo nuogąstavimai dėl skilinėjančių galiukų ar triukai su priauginamomis sruogomis patenka į akląjį tašką.

Putlios lūpos. Rožinės ar kreminės, kvepiančios persikais ar vyšniomis – lūpos bus pastebėtos tik tada, kai jas bučiuos. Ir bus pastebėtos ne todėl, kad atrodo pritrenkiamai, o todėl, kad keistai kvepia ir tepa drabužius. Vadink vyrus neandertaliečiais, bet jiems labiau patinka tavo natūraliai minkštos lūpos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.