Tavo elgesys, kuris verčia jį kaisti iš pavydo

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

COSMO klausė vyrukų, kas priverčia juos kaisti iš pavydo! Siūlome paskaityti, gal tuomet labiau perprasi ir saviškį?

„Kartą buvome su drauge viename vakarėlyje. Ji beveik visą vakarą prabendravo su kažkokiu vaikinu ir visą laiką juokėsi. Niekada nemaniau, kad tai gali išvesti mane iš kantrybės. Su manim tokia linksma ji nebūna, nors humoro jausmu tikrai nesiskundžiu. Tiesa, dabar jinai už jo jau ištekėjus... Va iki ko juokeliai priveda“ - Rimas.

„Mano draugė tiesiog pamišusi dėl vieno aktoriaus. Iš pradžių bandžiau erzinti ją tuo pačiu ir vos išgirsdavau jo vardą, sakydavau „O Scarlett Johanson...“, bet tai nepadėjo. Žinau, kad tai labai kvaila, juk realiai jinai to aktoriaus tikriausiai gyvenime nesutiks, o jei ir sutiks, kokia tikimybė, kad jis atkreiptų dėmesį į paprastą merginą? Bet tai vis tiek žiauriai siutina...“ - Vaidas.

„Mano mergina dirba vyrų kolektyve, todėl istorijų apie kitus man tenka išgirsti nemažai. Įprastai pasakodama ji sako: „Tas ir anas iš darbo“, bet Raimundas – išskirtinis. „O žinai, ką šian papasakojo Raimundas? O Raimundas tai tą... O Raimundas aną...“ - tarsi jis būtų mūsų abiejų draugas. Aš jo net nepažįstu, bet realiai jau nekenčiu“ - Ponas.

„Man labai patinka, kad Akvilė (mano sužadėtinė), turi puikų humoro jausmą ir labai lengvai bendrauja su kitais. Jai tabu temos neegzistuoja, todėl mano draugų kompanijoje ji visiškai sava. Tik kartais norėtųsi, kad ji labiau susitvardytų, nes tai, kas jai atrodo tik draugiški juokeliai, vyrams atrodo kaip akivaizdus flirtas, o konkurentų draugų tarpe man tikrai nereikia“ – Erikas.

„Tai nėra normalu, bet kai vakare matau, kad mano draugės nėra facebooke (įprastai būdama namuose ji visada būna įjungusi), prisigalvoju visokių nesąmonių. Gal jau metas pakviesti ją gyventi pas save ir atsikratyti šitos paranojos?“ - Domas.

„Savaime suprantama, kad nemėgstu kai mano antroji pusė flirtuoja su kitais. Kol aš esu šalia, nenoriu matyti jokių signalų, siunčiamų kitiems. Kai manęs šalia nėra – tuo labiau“ - Dima.

„Mano buvusi vis leptelėdavo ką nors apie savo praeities nuotykius su kitais. Visi vyrai supranta, kad prieš juos buvo ir kitų, bet tikrai nei vienas nenori apie tai girdėti. Nežinau, turbūt tai sukelia daugiau pykčio, nei pavydo“ - Vitoldas.

„Draugavau su mergina, kurios geriausias draugas – vyras. Jų vakariniai pasikalbėjimai telefonu ar per facebooką varydavo mane iš proto. Vėliau draugė prasitarė, kad senais laikais padauginę jie permiegojo, bet tuo viskas ir baigėsi. Jai gal ir baigėsi, o mane šita mintis persekiojo kiekvieną kartą, kai tik išgirsdavau jo vardą“ - Simas.

O dabar klausiame mūsų skaitytojų: kas tave priverčia pavydėti?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.