Tavo bruožai, kurie atstumia vyrus

 (10)
Tobulų moterų nėra. Kaip, beje, ir vyrų. Galų gale, kas patinka vieniems, gali labai erzinti kitus ir atvirkščiai. Tačiau yra keletas bendrų moterų bruožų, kurie tikrai nepadeda išlaikyti darnių ir ilgalaikių santykių.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Gyvenimas pagal tave

Nustok planuoti už jus abu. Savo dienotvarkę gali dėliotis kaip tik nori, bet jei ketini suplanuoti ne tik savo, bet ir išrinktojo gyvenimą – tai gali būti didelė klaida. Juk tu nenori, kad tavo vyriškis jaustųsi paspaustas po padu ir gyvenantis pagal tavo nustatytas taisykles. O ir kam tau reikalingas vyras, kuris neturi savo nuomonės ir negali pats priimti sprendimų?

2. Aikštingumas

Ryški moteris su charakteriu visada traukia ir užveda vyrus, tačiau gyventi su ja sunku, juk ji reikli, nepripažįsta kompromisų ir gali bet kurią akimirką išeiti. Dažniausiai tokios moterys - savotiškas iššūkis vyrams, tačiau nuolatos kovoti kažkada atsibosta...

TAIP PAT SKAITYK: santykių suderinamumas pagal gimimo datas

3. Aukšti reikalavimai

Vyrų savivertė labai aukšta. Jiems paprasčiausiai nepatinka, kuomet iš jų nuolatos kažko reikalaujama, tarsi jie amžinai būtų menkesni. O mes, moterys, taip įpratome rūpintis ne tik savimi, bet ir apskritai viskuo, kad dažnai, net ir būdamos šalia vyrų, pamirštame perjungti pavarą ir leisti sau atsipalaiduoti. Nustok draskytis! Švelniai laviruoti situacijoje ir neakivaizdžiai palenkti savo vaikiną į vieną ar kitą pusę – puiku! Tačiau daryti jam spaudimą... Žingsnis ne tavo naudai.

4. Savininkiškumas

Yra merginų, kurios siekia kontroliuoti kiekvieną savo mylimojo žingsnį – kur nuėjo, ko, kas jo draugai. Suprantama, kai tau žmogus svarbus, norisi jį laikyti kuo arčiau savęs, bet nepamiršk, kad kiekvienam žmogui (vyrams – ypatingai) reikia bent šiek tiek asmeninės erdvės. Jei nuolatos jį persekiosi, noras būti su tavimi gali labai greitai dingti, o štai kai nustosi versti jį kas 5 minutes duoti ataskaitas, jis ir pats pasipasakos ką planuoja veikti ir kur randasi.

5. Nesugebėjimas kalbėtis

Sakoma, kad moteriška logika traumuoja vyrų psichiką. Tiek to, su tuo jie susigyventų, bet su moteriškomis audromis ginčo metu susigyventi sunku net patiems kantriausiems. Galbūt kalbėtis pykčio metu dauguma moterų ir sugebėtų, bet dar ir klausytis... Tai jau rimtas iššūkis. Nieko keisto, kad tokiais atvejais vyrams norisi trenkti durimis ir išeiti arba belieka bandyti atkreipti į save dėmesį drastiškesniais metodais. Išmok vesti dialogą ir išklausyti antrąją pusę.

TAIP PAT SKAITYK: intymios vietelės šukuosenos: kas patinka vyrams ir moterims

6. Aukos kompleksas

Tokio elgesio pavyzdžių yra daugybė: vienos dūsauja, kad liūdi namuose ir spaudžia mylimąjį viską mesti ir lėkti pas jas, antros kiekvienoje nepalankioje situacijoje manipuliuoja stebuklinga fraze „tu manęs nemyli“, trečios nepaliaujamai lygina save su kitomis, kurios, žinoma, gražesnės, laimingesnės ir t.t. Vyrai nemėgsta tokių merginų, kurios kaltina visus aplink, tik ne save pačią.

7. Savęs nuvertinimas

Tikriausiai nėra nė vienos moters, kuri žiūrėdama į save veidrodyje, nerastų prie ko prikibti. Jei ant pilvo nesimatys papildomų kilogramų, tai ramiai gyventi neleis atsikišę šonkauliai. Jei ant veido nepavyks įžiūrėti raukšlių, tai bent menkiausią spuogelį tikrai atras! Susileisti kritikos dozę kartais visai sveika, kad per daug neatsipalaiduotum, bet nė vienas vyras nenori kasdien girdėti virkavimų iš serijos „aš stora“ arba „visos geros tik aš viena – ne“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.