Tai, ką vyrai nutyli, nors galėtų tau pasakyti

 (31)

Dauguma moterų įsitikinusios, kad yra puikios psichologės, ir ką jau ką, bet vyrus geba „perkąsti“ be jokių pastangų. Manai, apsukti bet kurį vyruką aplink pirštą ir priversti šokti pagal tavo dūdelę yra vieni juokai? Nė velnio! Tai, kad kai kuriuos dalykus vyrai nutyli, dar nereiškia, kad jie nieko nesupranta. Taigi, ką vyrai galėtų pasakyti, bet nutyli?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vyrai nepalieka moterų, su kuriomis jiems gerai. Tuo tarpu mes, moterys, skyrybų metu prisigalvojame pačių įvairiausių priežasčių, tarp kurių dažniausiai kaltė suverčiama tai... KITAI! Viskas paprasta: jeigu išėjo, vadinasi kažkas santykiuose buvo negerai. Net jeigu ir iš tiesų nuviliojo KITA, vis tiek išvada ta pati: santykiuose atsirado spraga, leidusi įsiterpti trečiam asmeniui, ir tas trečias asmuo – ne priežastis, o pasekmė.

Galbūt vyrai supranta moteris dvigubai mažiau, nei jiems patiems norėtųsi, bet tikrai daugiau, negu galvojame mes. Paprasčiausiai apsimesti nieko nesuprantančiu dažnu atveju yra lengviau, nei veltis į ginčus ir diskusijas, įrodinėjant savo tiesą, kurią vis tiek vargu ar įrodysi.

TAIP PAT SKAITYK: Tobula moteris pagal vyro Zodiako ženklą

Ilgai gyvendama su vyru, dažna moteris pradeda manyti, kad be jos vyrelis – nė iš vietos. Juk ji ir namus tvarko, ir valgyti gamina, ir šiaip sugeba visada viską sužiūrėti ir sukontroliuoti. Kur jis ras antrą tokį aukso luitą? Jei reikės, tai tikrai ras. Bet svarbiausia, kad tai, dėl ko mes įsivaizduojame esančios nepakeičiamos, vyras kuo puikiausiai sugeba pasidaryti ir pats. Tik kam vargti, jeigu yra, kas padaro už jį? Patikėk, visi šie tavo privalumai nekompensuoja kasdienio bambėjimo, nepasitenkinimo ir demonstruojamos nepagarbos.

Vyrai bijo stiprių moterų – turbūt pats geriausias vienišės pasiteisinimas. Bijo? Ar tikrai? O gal tiesiog nemėgsta? Lygiai taip pat, kaip mes, moterys, nemėgstame skystablauzdžių vyrų. Vyrai vertina protingas ir savimi pasitikinčias, bet moteriškas damas, kuriomis galėtų rūpintis. Na, kuris tikras vyras norės, kad moteris laikytų jį už pavadėlio?

Vyrai ne akli: jie pastebi ir ataugusias plaukų šaknis, ir nenudepiliuotas kojas, ir tuos priaugtus kilogramus. Bet tyli, nes puikiai žino, kad tą matai ir tu pati, o panašaus pobūdžio pastabos greičiausiai būtų priimtos kaip priekaištai. Retas vyras baksnoja į savo moters trūkumus (priešingai, nei elgiasi dauguma moterų), bet tai nereiškia, kad juos viskas tenkina. „Susirado gražesnę“ - kažkur girdėta istorija? Jei pati apsileidai, tuomet nėra ko pykti, juk vyrai myli akimis.

TAIP PAT SKAITYK: 10 ženklų, kad tai - santykių pabaiga

Vyrams taip pat būna, kad jie nenori sekso, bet jie retai kada tai pasako garsiai. Kodėl? Todėl, kad „dabar nenoriu sekso“ moterys dažniausiai interpretuoja kaip „tu manęs nebejaudini“. Lygiai taip pat vyrams būna, kad jie tiesiog neturi noro bendrauti, bet daro tai iš reikalo, kad nepriekaištautum, jog neskiria tau dėmesio. Ne tokie jie ir savanaudžiai, kaip kartais atrodo!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.