Svetimų sijonų medžiotojas: kaip jį išlaikyti?

 (27)
Svajojame apie rūpestingus ir patikimus, o realybėje užkimbame ant tikrų niekšelių, lakstančių paskui svetimus sijonus. Nieko keisto, juk visos puikiai žinome, kaip stipriai traukia pašėlę blogiukai. Tik štai išlaikyti tokį vaikiną šalia savęs – rimtas iššūkis, nors tikrai įgyvendinamas. Juk moterys – tikros apsukruolės, gebančios paspęsti spąstus net ir didžiausiam nuotykių ieškotojui.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visų pirma reikėtų pradėti nuo tinkamo savęs pateikimo. Parodyk jam savo vertę (jei nesijauti labai pranaši prieš konkurentes, tuomet bent jau vaidink, o tą juk moka visos moterys). Leisk jam suprasti, kad tu – ne taip lengvai pasiekiama ir tikrai nebūsi jo žaisliuku. Dar geriau, jei leisi jam suprasti, kad žaisliukas – tai jis, o tu esi šeimininkė, kuriai nuobodūs žaislai gali greitai įkyrėti, todėl jais be vargo atsikratysi. Širdyje kiekvienas vyras yra kupinas ambicijų, todėl tikrai nenorės būti išmestas už borto.

Sekantis žingsnis – užimtumas (tikras arba apsimestinis, tai nėra taip svarbu). Kad ir kaip lauki jo skambučio ar SMS žinutės, nepulk atsiliepinėti ir atrašinėti iškart, vos tik telefonas duos ženklą. Geriau šiek tiek luktelėk ir tuomet perskambink. Kai tavo brangiausias nuspręs pasidomėti, kur šiuo metu esi, arba ką veiki – švelniu, bet šiek tiek prislopintu balsu pasakyk, kad turi keletą susitikimų. Švelnus balsas jį pamalonins, bet prislopinti garsai sukels įtarimą, kad esi ne viena. Viskas. Darbas padarytas. Vyriškos ambicijos išjudintos, vadinasi, dabar jis jau turėtų pradėti kurti planą, kaip užkariauti tavo širdį. Paaštrink situaciją dar truputį: kai sulauksi kvietimo susitikti, pasimatyk, bet tik trumpam. Po kartu praleistos valandėlės pasakyk, kad labai apgailestauji, bet šį vakarą turi šiokių tokių reikalų ir mandagiai išeik. Žinoma, vyrai dabar pultų tvirtinti, kad jie nė už ką nelakstytų paskui taip besielgiančią moterį, bet mes puikiai žinome tiesą: jų noras būti nugalėtojais yra aukščiau visko. Todėl vien vedini principų jie kariaus dėl tavo dėmesio iki pat galo.

Kai jis ims vis labiau tavimi domėtis, atsiras vis daugiau pokalbių apie tave ir tavo praeitį. Suprantama, tau taip pat norėsis sužinoti apie jį kuo daugiau, bet klausinėk tik paviršutiniškų dalykų ir nesikapstyk po jo praeitį. Taip jis supras, kad nėra tau toks svarbus, kaip galbūt įsivaizduoja. Pati tai pat nepulk atvirauti. Turi jam būti paslaptis, kurią jis norės atskleisti.

Kad ir kaip šis vyrukas tau apsuko galvą, nepulk žarstyti jam komplimentų. Patikėk, jis jų tikrai sulaukia ir iš kitų moterų, taigi meiliais žodeliais tikrai neišsiskirsi. O štai pakankamo susižavėjimo nerodymas gali dar ir kaip sudominti.

O čia – paskutinis ir svarbiausias patarimas: prieš pradėdama bendrauti su nuotykių ieškotoju, gerai pagalvok, ar esi pasiruošusi nuolatos apsimetinėti ir manevruoti, stengdamasi jį išlaikyti, kadangi tai daryti teks labai labai ilgai…

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.