Sužinok, ar tikrai esi jam svarbi

 (2)
Nesakome, kad vyrai – melagiai, bet būkime budrios ir atkreipkime dėmesį ne į tai, ką jie mums suokia, o ką dėl mūsų daro.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Pripažink, būtų keista, jeigu jis ir toliau gyventų kaip gyvenęs, o tau skirtų tik likusį laisvą laiką. Jeigu tavo vyrukas atsisakė eilinio pasisėdėjimo su draugais ir alaus bokalu rankoje, tai jau žingsnis iš jo pusės. O jeigu jis sugebėjo (na, bent jau bando) atsisakyti įpročių, kurie tau nepriimtini, gali būti tikra – tu tikrai nesi tik jo žaisliukas.

2. Jeigu iki tavęs jo gyvenime netrūko draugių (kas ten žino, ar tik draugių), o bendravimas su jomis pastebimai suretėjo – tai ženklas tavo naudai. Dar tvirtesnis jo rimtų ketinimų įrodymas, jeigu vyrukas drąsiai pažindina tave su visomis savo draugėmis. Žinai, moteriška kritika kur kas griežtesnė, nei vyriška, taigi tai yra vienas iš įrodymų, kad dėl tavęs jis tikrai jaučiasi tvirtai.

3. Pažintis su tėvais – rimtas žingsnis. Retas vyrukas savo mamai veda eilinę damutę. Iš kitos pusės – nereikia skelbti aliarmo, jeigu šio žingsnio jis dar nežengė. Pagalvok apie tai, kad galbūt problema yra ne tavyje, o jo šeimoje? Ne visi didžiuojasi savo šeima. Galbūt ir jis baiminasi tavo reakcijos?

4. Suartėję žmonės tiesiog nevalingai žodžius „aš“ ir „tu“ pakeičia į „mes“. Atkreipk dėmesį, kaip kalba tavo vaikinas! Pasiklausyk, kaip jis ką nors pasakoja draugams telefonu. „Mes dabar mieste“ - geras ženklas! „Aš su „X“ dabar mieste“ - nerodo ypatingo jūsų ryšio. Juk draugai tai jau tikrai turėtų žinoti, kad tu egzistuoji ir pasakius „mes“ visiems ir taip aišku, kad tai esate JŪS.

5. Ne mažiau už žodžius pasako ir jo kūno kalba. Jis sėdi labai arti prigludęs ir laiko tave už rankos, apkabina tave visu savo kūnu ir jo glėbyje tu jautiesi visiškai saugi. Instinktai, kaip žinia, nemeluoja. Priešais tave stovi tikras vyras – aistringas meilužis, ištikimas partneris ir bebaimis gynėjas, kuris nebijo parodyti, kad šalia – jo moteris.

6. Kad ir kaip vyrai nemėgtų kurti planų, įsimylėjus ir jiems išsprūsta bendros ateities vizija. Tai nebūtinai turi būti vaikai ir vedybos. Daug reiškia ir tai, jeigu vyras kalba apie bendras atostogas, derina su tavimi, kad jums abiem pavyktų ištrūkti, kad galėtumėte pabūti dviese. Net jeigu jis ir nesiūlo tau tekėti, bet aiškiai leidžia suprasti, kad kuria ateities planus, kuriuose esi tu – tai jau vienas iš įrodymų, kad į santykius jis žiūri rimtai.

7. Mylintis vyras visuomet pavyduliauja! Tik išmok atskirti, kur yra pavydas, o kur tik nuolatinis įtarinėjimas ir nepasitikėjimas tavimi. Pastarojo varianto nei vienai nelinkėtume, nes tokios istorijos retai kada baigiasi „ilgai ir laimingai“. Bet jeigu jis stebi, kaip tu bendrauji su kitais vyrais, pergyvena (bet jokiu būdu nepuola kaltinti), kai esi ne su juo, vadinasi tu jam esi svarbi.

Skaitydama uždėjai daugiau minusiukų, nei pliusų? Nesitikėk, kad tavo didelė meilė ateityje padės sukurti tai, ko nėra dabar. Tu gali pasikliauti tik savo gebėjimu keistis, o ne jo, todėl nebūk naivi ir nesitikėk stebuklingų permainų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.