Su kokia mergina jie nesusitiktų antrą kartą

 (24)
Kartais net ir nekalčiausia frazė ar poelgis visas tavo pastangas sužavėti vyruką gali paversti niekais. COSMO klausė vyrų, ko nedaryti, kad pirmasis pasimatymas netaptų paskutiniu!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Blogiausias dalykas – arogantiškumas. Jei mergina, kurią pakviesčiau į pasimatymą, sėdėtų kaip princesė, aplink kurią reikia šokinėti, tikriausiai tai būtų pirmas ir paskutinis pasimatymas“,- Andrejus, 25 metų.

„Antrą kartą nesusitikčiau su ta, kuri nesugeba palaikyti pokalbio. Aišku, vieni žmonės daugiau kalba, kiti – mažiau, bet jei visą vakarą turėčiau tempti ją už liežuvio, tikrai nieko iš to nesigautų. Nors kai per daug kalba irgi nėra labai gerai. Bet geriau tegul galvą skaudą nuo kalbėjimo, negu spengia ausyse nuo tylos“, - Rimas, 26 metų.

„Man patinka merginos, kurios į pasimatymą ateina kaip į PASIMATYMĄ, o ne pasisėdėjimą vietiniame bare. Gražiai apsirengusi, o ne su nutrintais džinsais, susitvarkiusi, pasidažiusi - šiaip moteris taip visuomet turi atrodyti“, - Danielius, 34 metų.

„Ne itin malonu, kai moteris rūko. Šiaip aš nieko prieš rūkančias, bet jeigu sėdint kavinėje mergina nesugeba išbūti valandos ir bėga į lauką parūkyti – minusas ir labai didelis“, - Alius, 33 metų.

„Kuklumas moterį puošia! Ypač per pirmą pasimatymą. Truputį susidrovėjusi mergina atrodo tikrai žavingai. Todėl antro pasimatymo nebūtų, jei mergina būtų išsišokėlė. (COSMO: Ką reiškia išsišokėlė?) Pavyzdžiui, jei mergina per pirmą pasimatymą nevaldytų savo žodžių, būtų grubi, keiktųsi“, - Mikas, 28 metų.

„Galiu pasakyti, kodėl po paskutinio pasimatymo merginos antrą kartą nebepakviečiau. Nes jinai atrašinėjo kažkam žinutes. Jei kažkas svarbaus – galima atsiprašyti, paskambinti ir per kelias minutes išspręsti savo reikalus, o ne maigyti telefoną kol aš kalbu“, - Arnas, 23 metų.

„Šiaip man patinka merginos su charakteriu, todėl su tylene savęs neįsivaizduoju. Taigi... Jei mergina visai neturėtų savo nuomonės, antrą kartą į pasimatymą jos nekviečiau“, - Rimas, 27 metų.

„Antrą kartą nesusitikčiau su vulgaria ir lengvai prieinama moterimi. Kaip sakoma, kiekviena moteris verta sekso, bet ne visos dukart“, - Konstantinas, 29 metų.

„Viskas slypi chemijoje. Susitinki ir per 3-5 minutes pajauti, tęsis pažintis ar ne. Būna, kad pamatai moterį ir galvoji „norėčiau“, bet susitinki dviese ir iš karto aišku – ne ta“ - Vidas, 41 metai.

„Tikrai nesusitikčiau su ta, kuri neturi humoro jausmo. Beje, man patinka toks juodesnis humoras, todėl iš karto atkrenta labai dorovingos ir jautrios asmenybės“ - Kęstas, 25 metai.

„Man taip yra buvę tik vieną kartą gyvenime. Ten buvo tikra negatyvumo bomba. Kas norėtų antrą kartą gadintis vakarą ir klausyti kaip viskas blogai?“ - Justas, 28 metai.

„Turbūt kad su ta, kuri pirmo pasimatymo metu nepalaikė abipusio kontakto bendraujant, išplepėjo viską apie save, plepėjo apie kitus, apskritai, plepėjo... Ir nepaliko menkiausios paslapties. Be abejonės nesusitikčiau ir su ta, kuri, mano manymu, neatitiktų mano susikurto simpatijos „vaizdo“ tiek išoriškai, tiek dvasiškai. Mano nuomone, jei moteris nori, kad vyras pakviestų ją antrą kartą, ji turi būt paslaptinga, kerinti. Tai - kaip taisyklė!“ - Tomas, 23 metai.

Merginos, o su kokiu vyru jūs atsisakytumėt eiti į antrą pasimatymą?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.