Skyrybų priežastis – per mažas penis

 (20)
Akivaizdu, kad kai kurioms moterims dydis tikrai turi reikšmę! 52 metų Zhang iš Taivano nusprendė išsiskirti su savo vyru, nes... „Jo penis pernelyg mažas – vos 5 centimetrai“ – pasirašydama skyrybų dokumentus ji nurodė būtent tokią oficialią priežastį.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Zhang ne tik paviešino „silpnąją“ savo vyro pusę ir nepasikuklino konkretizuoti viso to centimetrais, bet ir leido sau plačiau aptarinėti skyrybų priežastį: „Santuokos metu pas mus niekada nebuvo sekso. Jo penis toks mažas, kad primena mažutį vaiko lytinį organą, juk jo ilgis – vos 5 centimetrai.“ Prie viso to moteris tvirtina, kad problema ne tik dydyje. Anot jos, 55 metų Zhou yra impotentas ir negali atlikti savo, kaip sutuoktinio, pareigų.

Pats vyras intymių santykių problemą įžvelgė anaiptol ne centimetruose: „Aš norėjau sekso rytais, o jinai – tik vidurnaktį, kai aš jau būdavau labai pavargęs.“

Kaip pasakoja Zhang, su vyru jie susipažino draugų kompanijoje, 2008 liepos mėnesį, o susituokė po penkių pažinties mėnesių. Apie savo vyro penio dydį ir jo pajėgumą lovoje moteris nenutuokė, mat dėl religinių vyro įsitikinimų, sutuoktiniai nusprendė, kad pirmasis jų kartas bus tik po vestuvių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.