Skyrybų priežastis – per mažas penis

 (20)
Akivaizdu, kad kai kurioms moterims dydis tikrai turi reikšmę! 52 metų Zhang iš Taivano nusprendė išsiskirti su savo vyru, nes... „Jo penis pernelyg mažas – vos 5 centimetrai“ – pasirašydama skyrybų dokumentus ji nurodė būtent tokią oficialią priežastį.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Zhang ne tik paviešino „silpnąją“ savo vyro pusę ir nepasikuklino konkretizuoti viso to centimetrais, bet ir leido sau plačiau aptarinėti skyrybų priežastį: „Santuokos metu pas mus niekada nebuvo sekso. Jo penis toks mažas, kad primena mažutį vaiko lytinį organą, juk jo ilgis – vos 5 centimetrai.“ Prie viso to moteris tvirtina, kad problema ne tik dydyje. Anot jos, 55 metų Zhou yra impotentas ir negali atlikti savo, kaip sutuoktinio, pareigų.

Pats vyras intymių santykių problemą įžvelgė anaiptol ne centimetruose: „Aš norėjau sekso rytais, o jinai – tik vidurnaktį, kai aš jau būdavau labai pavargęs.“

Kaip pasakoja Zhang, su vyru jie susipažino draugų kompanijoje, 2008 liepos mėnesį, o susituokė po penkių pažinties mėnesių. Apie savo vyro penio dydį ir jo pajėgumą lovoje moteris nenutuokė, mat dėl religinių vyro įsitikinimų, sutuoktiniai nusprendė, kad pirmasis jų kartas bus tik po vestuvių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.