Seksualiniai pomėgiai pagal vyro mitybos įpročius

 (6)
Kaip renkasi patiekalą kavinėje, taip renkasi ir malonumus lovoje? Psichologai teigia, kad sąsaja tarp vyro mitybos įpročių ir seksualinės jo elgsenos lovoje iš tiesų egzistuoja. Ką gi, sekantį kartą vakarieniaujant, atkreipk dėmesį į tai, ką jis užsisakinės.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visų pirma psichologai pataria stebėti ne kokį patiekalą jis renkasi, o kaip tai daro. Jis iš tų, kuris net neatsivertęs meniu jau žino, ko nori, nes visuomet užsisako išbandytus ir pamėgtus variantus? O gal perverčia kiekvieną puslapį, akylai nagrinėdamas visus išvardintus patiekalus? Psichologai mano, kad tai gali būti puikus vyro elgesio lovoje atspindys. Pirmuoju atveju iš vyro neturėtum tikėtis dažnų eksperimentų, nes jis labiau vertina patikrintas ir garantuotą malonumą teigiančias pozas bei glamones, antruoju – nusiteiks eksperimentams, nes tavo vyras greičiausiai ir vėl norės išbandyti kažką naujo.

Sekantis žingsnis – atkreipti dėmesį į tai, kokio skonio patiekalus jis labiausiai mėgsta. Skonių gali būti pačių įvairiausių, tačiau visus juos galima sugrupuoti į keturis pagrindinius: saldus, kartus, sūrus, rūgštus.

Saldaus maisto šalininkas lovoje vengs skubos, mėgausis ilgai trunkančiomis švelniomis glamonėmis, gėrėsis ir jaus didelį malonumą stebėdamas savo partnerę, užuosdamas jos kvapą, liesdamas odą ir jausdamas kvėpavimą.

Aštrių ir karčių patiekalų mėgėjas bus kupinas aistros, kurios iš pirmo karto užgesinti ko gero nepavyks. Nors jo glamonės bus vangios, tačiau veiksmai – temperamentingi. Įtikinėdama ar atsisakinėdama tu tik dar labiau sužadinsi šio karšto vyruko susidomėjimą.

Vyras, pimenybę teikiantis sūriems patiekalams, ypatingu temperamentu intymioje aplinkoje nepasižymės, bet į seksą žiūrės rimtai. Nors pozų įvairove nenustebins, bet kokybišku seksu tikrai pamalonins. Atsidūrusi su tokiu žmogumi lovoje, iniciatyvą geriau perimk į savo rankas.

Jei tavo partneris mėgsta patiekalus su rūgštele, – intymiame gyvenime tau su juo lengva nebus. Tokie vyrai paprastai siekia dominuoti ir nori, kad jų reikalavimai būtų vykdomi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją