Seksualiniai pomėgiai pagal vyro mitybos įpročius

 (6)
Kaip renkasi patiekalą kavinėje, taip renkasi ir malonumus lovoje? Psichologai teigia, kad sąsaja tarp vyro mitybos įpročių ir seksualinės jo elgsenos lovoje iš tiesų egzistuoja. Ką gi, sekantį kartą vakarieniaujant, atkreipk dėmesį į tai, ką jis užsisakinės.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visų pirma psichologai pataria stebėti ne kokį patiekalą jis renkasi, o kaip tai daro. Jis iš tų, kuris net neatsivertęs meniu jau žino, ko nori, nes visuomet užsisako išbandytus ir pamėgtus variantus? O gal perverčia kiekvieną puslapį, akylai nagrinėdamas visus išvardintus patiekalus? Psichologai mano, kad tai gali būti puikus vyro elgesio lovoje atspindys. Pirmuoju atveju iš vyro neturėtum tikėtis dažnų eksperimentų, nes jis labiau vertina patikrintas ir garantuotą malonumą teigiančias pozas bei glamones, antruoju – nusiteiks eksperimentams, nes tavo vyras greičiausiai ir vėl norės išbandyti kažką naujo.

Sekantis žingsnis – atkreipti dėmesį į tai, kokio skonio patiekalus jis labiausiai mėgsta. Skonių gali būti pačių įvairiausių, tačiau visus juos galima sugrupuoti į keturis pagrindinius: saldus, kartus, sūrus, rūgštus.

Saldaus maisto šalininkas lovoje vengs skubos, mėgausis ilgai trunkančiomis švelniomis glamonėmis, gėrėsis ir jaus didelį malonumą stebėdamas savo partnerę, užuosdamas jos kvapą, liesdamas odą ir jausdamas kvėpavimą.

Aštrių ir karčių patiekalų mėgėjas bus kupinas aistros, kurios iš pirmo karto užgesinti ko gero nepavyks. Nors jo glamonės bus vangios, tačiau veiksmai – temperamentingi. Įtikinėdama ar atsisakinėdama tu tik dar labiau sužadinsi šio karšto vyruko susidomėjimą.

Vyras, pimenybę teikiantis sūriems patiekalams, ypatingu temperamentu intymioje aplinkoje nepasižymės, bet į seksą žiūrės rimtai. Nors pozų įvairove nenustebins, bet kokybišku seksu tikrai pamalonins. Atsidūrusi su tokiu žmogumi lovoje, iniciatyvą geriau perimk į savo rankas.

Jei tavo partneris mėgsta patiekalus su rūgštele, – intymiame gyvenime tau su juo lengva nebus. Tokie vyrai paprastai siekia dominuoti ir nori, kad jų reikalavimai būtų vykdomi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.