Seksualiausio Lietuvos modelio kūną papuošė tatuiruotės

 (21)
Rygoje kirpimų meistro Raimondo Pasternackio kolekciją demonstravo kraują kaitinantys modeliai, tarp jų buvo ir seksualiausio Lietuvos modelio vardą gavęs Žilvinas Tratas. Specialiai šiam renginiui modelio kūnas buvo ištapytas ryškiaspalvėmis tatuiruotėmis.
© Nerijaus Palucko

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Talentingas, pasaulinį pripažinimą pelnęs vyriškų kirpimų meistras ir kūrėjas R. Pasternackis Baltijos šalių nacionaliniame konkurse „Trend Vision 2013“ surengė išskirtinį šou. Čia madingus vyriškus kirpimus ir originalius aprangos derinius pristatė nuodėmės verti modeliai.

Nerijaus Palucko nuotr.

Artūro Rindeikos nuotr.

Kolekcija „Pureman“ dvelkė didmiesčio gyvenimu, vyriškose šukuosenose vyravo geometrija ir formų tikslumas, preciziškai stilizuotos barzdos ir ūsai, išryškinantys veido kontūrus ir atskleidžiantys asmenybės unikalumą.

Nerijaus Palucko nuotr.

Nerijaus Palucko nuotr.

Modelių apranga rūpinosi stilistas Kęstas Rimdžius. Artūro Rindeikos nuotr.

R. Pasternackio kolekciją vainikavo tatuiruočių dailininkės Silvijos Sablinskaitės body art technika ištapytas ir juodu odiniu skiltu apsijuosęs seksualiausiu Lietuvos modeliu tituluojamas Žilvinas Tratas.

Artūro Rindeikos nuotr.

Nerijaus Palucko nuotr.

Nerijaus Palucko nuotr.

Stilingas pasirodymas sulaukė moteriškų susižavėjimo šūksnių, tačiau ir salėje esantys vyrai negailėjo pagyrų. Pastaruoju metu ne tik moterys, bet ir vyrai dažniau lankosi grožio salonuose, labiau rūpinasi išvaizda. Pasak salono „Woxx Barbers“ kirpimo meistro ir prekių ženklo „Wella Professionals“ SP „Just Man“ ambasadoriaus Baltijos šalyse R. Pasternackio, šiandien vyrai grožio salonuose ieško ne vien gerų kirpėjų. Jie pageidauja individualių ir holistinių procedūrų, aukštos klasės paslaugų.

Artūro Rindeikos nuotr.

Daugiau renginio akimirkų - fotogalerijoje:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.