Seksualiausias vyro bruožas – mokėjimas dirbti rankomis!

 (9)
Koks vyras įkaitintų tavo kraują? Tas, kurio ištreniruoti raumenys išryškėja net po marškinėliais, o gal tas, kuris pakankamai plačiai atveria savo piniginę? Pasirodo, kad labiausiai moteris kaitina vyrai, mokantys dirbti rankomis!
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Taip, taip. Norint pažadinti moters seksulainį susidomėjimą ir padaryti dailiosios lyties atstovei įspūdį, visai nebūtina prieš ją puikuotis prabangiu atomobiliu, vestis į geriausius restoranus ar dovanoti glėbius gėlių. Pakanka į rankas paimti grąžtą ar plaktuką ir jai matant įrodyti, kad puikiai žinai, kaip šiais įrankiais naudotis!

Apklausos būdu atliktas tyrimas parodė, kad ne koks nors sportinis ar kulinarinis vyro meistriškumas, o būtent sugebėjimas ką nors pataisyti ar suremontuoti net 74% moterų yra itin seksualus vyro bruožas. Negana to, 61% apklaustų moterų prisipažino nenorinčios turėti jokių santykių su tokiu vyru, kuris nieko nesugeba padaryti savo rankomis.

Antroje vietoje, vertinant seksualiausius stipriosios lyties atstovų bruožus, liko fizinis jų pasirengimas. Fizinė vyruko ištvermė svarbi 69% apklaustų moterų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.