Seksualiausias vyro bruožas – mokėjimas dirbti rankomis!

 (9)
Koks vyras įkaitintų tavo kraują? Tas, kurio ištreniruoti raumenys išryškėja net po marškinėliais, o gal tas, kuris pakankamai plačiai atveria savo piniginę? Pasirodo, kad labiausiai moteris kaitina vyrai, mokantys dirbti rankomis!
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Taip, taip. Norint pažadinti moters seksulainį susidomėjimą ir padaryti dailiosios lyties atstovei įspūdį, visai nebūtina prieš ją puikuotis prabangiu atomobiliu, vestis į geriausius restoranus ar dovanoti glėbius gėlių. Pakanka į rankas paimti grąžtą ar plaktuką ir jai matant įrodyti, kad puikiai žinai, kaip šiais įrankiais naudotis!

Apklausos būdu atliktas tyrimas parodė, kad ne koks nors sportinis ar kulinarinis vyro meistriškumas, o būtent sugebėjimas ką nors pataisyti ar suremontuoti net 74% moterų yra itin seksualus vyro bruožas. Negana to, 61% apklaustų moterų prisipažino nenorinčios turėti jokių santykių su tokiu vyru, kuris nieko nesugeba padaryti savo rankomis.

Antroje vietoje, vertinant seksualiausius stipriosios lyties atstovų bruožus, liko fizinis jų pasirengimas. Fizinė vyruko ištvermė svarbi 69% apklaustų moterų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.