Seksualiausias metų vyras pagal People versiją

 (4)
Kiekvienais metais žurnalas People renka patį seksualiausią vyruką. Šiais metais juos tapo ir žurnalo viršelį papuošė 34 metų Adam Levine!
© Mavrixonline/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Adam Levine - muzikantas, grupės Maroon 5 vokalistas. Tatuiruotasis vyrukas People duotame interviu prisipažino, kad kūno linijas išlaiko lankydamas jogos treniruotes, mėgsta po namus vaikščioti nuogas ir verkia žiūrėdamas jautrius filmus.

Deja, deja, seksualiausias pasaulio vyras jau užimtas ir ruošiasi vestuvėms su savo išrinktąja, Victoria`s Secret modeliu Behati Prinsloo. „Ilgą laiką buvau įsitikinęs, kad santuoka - ne man. Tačiau viskas pasirodė taip paprasta. Akivaizdu, atėjo mano laikas“ - sakė Adamas.

Primename, kad seksualiausiu 2012 metų vyruku tapo Channing Tatum, 2011 - Bradley Cooper, 2010 - Ryan Reynolds.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.