Seksualiausias metų vyras pagal People versiją

 (4)
Kiekvienais metais žurnalas People renka patį seksualiausią vyruką. Šiais metais juos tapo ir žurnalo viršelį papuošė 34 metų Adam Levine!
© Mavrixonline/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Adam Levine - muzikantas, grupės Maroon 5 vokalistas. Tatuiruotasis vyrukas People duotame interviu prisipažino, kad kūno linijas išlaiko lankydamas jogos treniruotes, mėgsta po namus vaikščioti nuogas ir verkia žiūrėdamas jautrius filmus.

Deja, deja, seksualiausias pasaulio vyras jau užimtas ir ruošiasi vestuvėms su savo išrinktąja, Victoria`s Secret modeliu Behati Prinsloo. „Ilgą laiką buvau įsitikinęs, kad santuoka - ne man. Tačiau viskas pasirodė taip paprasta. Akivaizdu, atėjo mano laikas“ - sakė Adamas.

Primename, kad seksualiausiu 2012 metų vyruku tapo Channing Tatum, 2011 - Bradley Cooper, 2010 - Ryan Reynolds.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.