Sekso poza, kuri labiausiai įkaitina vyrus!

 (14)
Mėgiamos sekso pozos - labai individualus dalykas, juk vieni pripažįsta tik standartinę „Misionieriaus“ pozą ir nedideles jos variacijas, o kitiems tai - visiška nuobodybė. Žymus amerikiečių seksokolas Erichas Segalas tvirtina, kad norint padovanoti vyrui nepamirštamą malonumą, moterims vertėtų pamėgti „Atbulos jojikės“ pozą!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kas ta „Atbula jojikė“? Iš esmės tas pats, kas jodinėtojos poza, kuomet moteris yra ant vyro, tik šiuo atveju ji atsukusi vyrui ne veidą, o nugarą! Vyras atsigula, o moteris atsiklaupia virš jo, atsukusi nugarą į jo veidą, rankomis laikosi už jo kelių ir savo kūnu atlieka judesius aukštyn – žemyn.

Erichas Segalas tvirtina, kad šios pozos populiarumo paslaptis slypi ne tik fiziologiniame pasitenkinime, bet ir psichologijoje: vyras atvirai mato patį sueities procesą ir tai jį jaudina ne mažiau, nei pati sueitis, be to, jis gali pilnai atsipalaiduoti, nes niekas nestebi jo veido išraiškos, o pojūčiai dėl sueities kampo – maksimaliai jaudinantys.

Nebijok eksperimentuoti, nes ši poza gali turėti ir kitokių variacijų. Pavyzdžiui, vyras gali sulenkti kojas per kelius, tačiau tuomet jam teks suimti moterį ties klubais ir padėti jai judėti. Kitas variantas – moteris ne atsiklaupia, o atsitupia virš savo vyro, tačiau taip kojoms tenka didesnė apkrova, taigi šis variantas tinkamas fiziškai pasiruošusioms merginoms. Dar vienas būdas - šiek tiek pasikreipti į šoną ir kojomis apžergti ne visą vyro kūną, o tik vieną koją.

Kuo labiau moteris palinks į priekį, tuo didesnė trintis gausis, o kuo labiau atsiloš – tuo gilesnis bus įsiskverbimas!


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.