Seksas su putlute: ką mano vyrai? (apklausa)

 (309)
Turbūt nė vienas vienišas vyras neatsisakytų pasimėgauti kūniškais malonumais su manekenės figūrą turinčia mergina. O kaip vyrai reaguoja, jei merginos kūno formos apvalesnės?
Seksas su putlia mergina
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Galbūt standartinis svajonių sekso partnerės idealas nebe toks populiarus? Juk ir modelių tarpe vis dažniau atsiranda putlių merginų... Taigi, ką vyrukai mano apie seksą su pilnesnių kūno formų merginomis?

TAIP PAT SKAITYK: Kokie drabužėliai miegamajame vyrams labiausiai patinka?


Robertas: Manau, kad tokios moterys kažkam yra patrauklios ir jie nesivaiko standartų ar žurnalo viršeliuose pozuojančių moterų. Beje, dažniausiai tokios moterys yra labiau atsipalaidavusios su savo partneriu, nes žino, kad jas priima tokias, kokios jos yra, ir supranta, kad geros moters turi būti daug!

Saulius: Geriau jau su putlute mergina mylėtis, nei su itin liekna!

Karolis: Svarbiausia, kad gerai judėtų. Šiuos žodžius galbūt galima pritaikyti visoms merginoms, nepaisant jų figūrų. Visgi, su visa derama pagarba, joks vyras nenorėtu mylėtis su mergina, kuri lovoje elgtųsi tarsi 8 metų senumo čiužinys. Jei turi trūkumų (žinoma, čia skonio reikalas) vienoje srityje, juos visuomet galima atpirkti judesiais tamsoje.

Ugnius: Labai stambių kaulų mergina man turbūt nepatiktų. Bet, jeigu žmongų myli, tai, kad ir godzilos dydžio mergina būtų – nesvarbu.

Tomas: Pasimylėti su putlute tikrai norėčiau – juk reikia viską išbandyti. Nemanau, kad jos prastesnės lovoje, net atvirkščiai – turetų būti labiau pašėlusios.

Gytis: Net neįsivaizduoju tokios situacijos, nes su putlia mergina mylėtis dar neteko... O jeigu taip nutiktų, tai vaizdu tikriausiai nesimėgaučiau...

Richardas: Kodėl gi ne, jei apkūnumas yra proporcingas – tai seksualu.

TAIP PAT SKAITYK: Kokios moterys lovoje JIEMS nepatinka?

Andrius: Nenorėčiau mylėtis su stambia mergina, nes aš pats esu labai lieknas. O sulaužyti šonkauliai gyja sunkiai...

Mindaugas: Geras klausimas, girdėjau, kad dabar seksas su putliomis merginomis tampa labiau populiarus, bet aš, deja, būsiu senamadiškas ir putlutes paliksiu kitiems. Tai ne man.

Marius: Iš smalsumo gal ir norėčiau išmėginti seksą su tokių formų mergina, bet, tikiuosi, mano „daiktas“ neapviltų manęs pamačius ją nuogą...

Justas: Man tinka ir putlios merginos, tai tikrai nėra problema!

Domas: Nelabai man toks variantas prie širdies... Nebent gerai „apšilęs“ būčiau ir kitą dieną nieko neprisiminčiau.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.