Santykių ekspertė vyrams: jei moteris tavimi domisi, tai dar nereiškia, kad žiūri į tave kaip i vyrą

 (13)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

ĮDOMIAUSI SAVAITĖS STRAIPSNIAI

1. 5 drabužių deriniai, kurie padės atrodyti lieknesnei
2. Kaip atrodo moteris po 71 plastinės operacijos
3. Numerologija: gyvenimo misija ir charakteris pagal tavo gimimo datą
4. 25 merginos, kurių be makiažo nepažintum
5. Kodėl vyras už tavo akių elgiasi visai kitaip, nei su tavimi

Esu 28 m. vaikinas. Santykių patirties turiu, bet tai, kas nutiko, man kažkas nesuprantamo. Prieš kurį laiką susipažinau su viena mergina. Po keleto susitikimų ji pradėjo man labai patikti, bendravimas buvo labai nuoširdus ir mielas. Daug bendrų temų ir panašūs požiūriai daugelio klausimų atžvilgiu.

Neilgai trukus man šis bendravimas peraugo į kai ką daugiau - į įsimylėjimą, susižavėjimą. Atrodo, kad yra visi ženklai ir požymiai, jog aš jai patinku, jog jai įdomu su manimi. O dar tas žvilgsnis, akių kontaktas. Pati taip pat rodo iniciatyvą ir pasiteirauja kaip aš laikausi, kaip mano vakaras ar kaip praėjo mano diena. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad mergina į mane žiuri tik kaip i draugą ir į šiuos santykius rimčiau žiūrėti negali. Vis dėlto bendravimas iki tam tikros ribos vis tiek išlieka. Gilūs pokalbiai, akių kontaktas, juokas, flirtas ir pan.

Kaip visa tai suprasti? Koks tokio bendravimo tikslas? Man, kaip vyrui, plyšta širdis žinant, kad tarp mūsų nieko daugiau nebus, bet nebendrauti su ją negaliu. Visos mintys tik apie ją. Įdomi Jūsų nuomonė. Kaip apibūdintumėte šią situaciją? Ko iš to galima tikėtis ar nesitikėti? Kaip suprasti tokį bendravimą?

ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Aš išties nuoširdžiai užjaučiu vyrišką giminę dėl to, kad moterys be problemų gali pradėti nuoširdžiai bendrauti ir simpatizuoti priešingai lyčiai neturėdamos tikslo susiporuoti. Ir tokiu būdu jos pastato vyrą į nepavydėtiną padėtį. Vyrams tai nesuprantama, nes jie nelinkę pažindintis su mergina, kuri netraukia jų kaip moteris. Vyrų gyvenime draugės atsiranda tik tada, kai taip susiklosto gyvenimo aplinkybės (kaimynai, bendradarbiai, grupiokai, klasiokai ir pan.). Arba tada, kai romantiški santykiai su mergina išblėsta, bet abiems priimtinas draugiškas bendravimas.

Suprantu, kad taip besielgdamos merginos vaikinams sukuria nereikalingus lūkesčius. Tačiau savo ruožtu jos tikrai nemano, kad elgiasi kažkaip netinkamai. Jos nesuvokia, kad paprastu, šiltu bendravimu, paženklintu etikete „tik draugai“, jos verčia vaikinus kentėti dėl seksualinės traukos ir neišsipildžiusių lūkesčių suartėti. Jos gali bendrauti ir skirti pakankamai daug dėmesio vyrui, kuris joms įdomus tik kaip draugas vien dėl to, kad bendrauti su juo yra smagu ir įdomu.

Be kita ko, panašu, kad šioji tavo pažįstama turi visas kerėtojos savybes: skvarbų žvilgsnį, mokėjimą domėtis, gebėjimą bendrauti įdomiomis, giliomis temomis, mokėjimą flirtuoti. Tokios merginos lengvai pelno vyrų simpatijas net be sąmoningų intencijų tai padaryti.

Kaip suprasti tokį bendravimą? Egzistuoja toks dalykas, kaip „bendravimo malonumas“. Vaikinams/vyrams tas malonumas dažniausiai eina kartu su seksualiniu potraukiu, o merginoms/moterims ne visada. Kartais tai gali būti tik savotiška saviraiška be poreikio susiporuoti su tuo, su kuriuo bendrauti tiesiog malonu. Identiška situacija būtų, jei vyras turėtų moterį su kuria jam būtų smagu užsiiminėti seksu, bet rimtų santykių su ja nenorėtų. Juk būtų sunku atsisakyti neįpareigojančio sekso malonumo.

Kita vertus... Jei merginos širdis šiuo metu yra laisva ir jos minčių pasaulis neturi savo herojaus, visuomet išlieka bent maža galimybė, kad santykiai iš draugiškų taps artimi. Vyriška lytis gali disponuoti viena savybe, kuri dažnai pasitarnauja jų tikslo siekime. Tai yra atkaklumas. Tačiau... yra riba, kurią peržengus atkaklumas tampa įkyrumu. Tad svarbu jos neperžengti.

Pakaks kasdien rodyti jai subtilų dėmesį žinutėmis. Kartais pasikviesti į kiną, kavinę ar tiesiog pasivaikščiot, pasikalbėti. Kiekvieno susitikimo metu pabandyti atsargiai prie jos prisiliesti, prisiglausti ar kaip nors kitaip „netyčia“ fiziškai priartėti. Jei nuo tokio kontakto jos kūnas nesureaguos neigiamai, tai ženklas, kad tavo pastangos gali turėti apčiuopiamų rezultatų. Sėkmės!

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Klaida. Jūsų naršyklė nepriima sausainėlių (cookies).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.