Ryan Gosling, Joe Manganiello ar Josh Brolin: kuris būtų tavo superherojus?

 (1)

Trys labai seksualūs vyrai ir tik vienas pagrindinis vaidmuo. Festivalio Comic-Con metu režisierius Zack Snyder atskleidė, kad jau renkasi aktorius naujam filmui apie Betmeną, o kandidatų į pagrindinį vaidmenį sąraše – Ryan Gosling, Joe Manganiello ir Josh Brolin.
© Sipa Press/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kalbama, kad daugiausiai šansų turi Ryanas Goslingas. Ir tik dėl to, kad moterų akimis jis velniškai seksualus ir labai tiktų paslaptingojo milijardieriaus vaidmeniui.

36 metų Joe Manganiello - geras režiesieriaus draugas, todėl nesunkiai gali nurungti Goslingą. Be to, filmuojant „Žmogus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“), būtent šį aktorių režisierius norėjo matyti Supermeno vaidmenyje.

Na ir trečiasis galimas kandidatas - 46 metų Josh Brolin, sužavėjęs tiek gerbėjus, tiek kino pasaulio atstovus savo vaidmeniu filme „Gangsterių medžiotojai“ (angl. „Gangster Squad“).


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.