Ryan Gosling, Joe Manganiello ar Josh Brolin: kuris būtų tavo superherojus?

 (1)

Trys labai seksualūs vyrai ir tik vienas pagrindinis vaidmuo. Festivalio Comic-Con metu režisierius Zack Snyder atskleidė, kad jau renkasi aktorius naujam filmui apie Betmeną, o kandidatų į pagrindinį vaidmenį sąraše – Ryan Gosling, Joe Manganiello ir Josh Brolin.
© Sipa Press/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kalbama, kad daugiausiai šansų turi Ryanas Goslingas. Ir tik dėl to, kad moterų akimis jis velniškai seksualus ir labai tiktų paslaptingojo milijardieriaus vaidmeniui.

36 metų Joe Manganiello - geras režiesieriaus draugas, todėl nesunkiai gali nurungti Goslingą. Be to, filmuojant „Žmogus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“), būtent šį aktorių režisierius norėjo matyti Supermeno vaidmenyje.

Na ir trečiasis galimas kandidatas - 46 metų Josh Brolin, sužavėjęs tiek gerbėjus, tiek kino pasaulio atstovus savo vaidmeniu filme „Gangsterių medžiotojai“ (angl. „Gangster Squad“).


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.