Rimtos priežastys, kodėl JIS gali nenorėti sekso

 (7)
„Ne, mielasis, skauda galvą“... Visi žino, ką reiškia ši frazė, tik skauda tą galvą ne vien moterims. Gerai, jei dėl to kalta ne kita moteris, o tiesiog prasta nuotaika. Praeis! Tačiau jei nenoras pasimylėti trunka ilgą laiką, priežastys gali būti ir rimtesnės.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1 priežastis: uždegiminės ligos

Viena iš priežasčių, dėl kurios vyras gali nenorėti sekso – uždegiminės šlapimo takų ir mažojo dubens ligos. 38 – 40 metų vyrams būdingas chroniškas prostatitas, kuris išsivysto iki galo neišgydžius infekcinių ligų. Blogiausia, kad ši lyga dažnai vystosi be jokių simptomų. Sumažėjęs lytinis pajėgumas – pirma užuomina į negailestingą diagnozę. Ką daryti? Kuo skubiau kreiptis į medikus.

2 priežastis: kraujotakos sutrikimai

Dėl nenoro gali būti kaltos ir kraujagyslių ligos – nepakankama kraujo apytaka lyties organuose. Tai atsiliepia tiek vyro geismui, tiek jo pajėgumui. Ką daryti: sureguliuoti mitybą, atsisakyti (ar bent jau sumažinti) alkoholio kiekį bei rūkymą, nepersitempti fiziškai. Beje, jei manai, kad tokios problemos aktualios tik vyresnio amžiaus žmonėms – labai klįsti. Pavyzdžiui, aterosklerozės rizikos grupei priklauso maždaug 15% žmonių nuo 18 iki 20 metų, o amžiaus grupėje nuo 25–30 metų jau pastebimi ligos požymiai.

3 priežastis: endokrininės sistemos sutrikimai

Trečia nenoro mylėtis priežastimi įvardijama paslėpta cukrinio diabeto forma. Liūdina tai, kad ši liga paliečia vis jaunesnius žmones. Jos metu pažeidžiamos kraujagysles ir lyties organų nervai, dėl to sutrinka kraujotaka ir lytinio organo jautrumas. Vyrai pradeda vengti santykių, nes nėra tikri dėl jų sėkmės. Ką daryti: pirmiausia pasidaryti tyrimus, po to imtis gydymo.

4 priežastis: vaistai

Kai kurie vaistai gali veikti slopinančiai. Prie tokių priskiriami kraujo spaudimą, cukraus kiekį mažinantys vaistai, antidepresantai, neuroleptikai, trankviliantai.

5 priežastis: lėtinis nuovargis

Lėtinis nuovargio sindromas būdingas ne tik moterims, bet ir vyrams. Dažniausiai nuo jo kenčia jauni, karjeros siekiantys vyrai. Tai ne depresija, o apatija: nuobodu ilsėtis, nuobodu mylėtis. Pervargimas neigiamai veikia tiek geismą, tiek lytinį pajėgumą. Vyrui, pavargusiam darbe, rūpi vienintelis dalykas – išsimiegoti. Ką daryti: mėgaukitės rytiniu seksu!

6 priežastis: stresas ir depresija

Dažnai patiriami stresai gali peraugti į lėtinę depresiją ir sumažinti seksualinį geismą. Seksas vyrui tampa nesvarbus, o gyvenimas – pilkas. Ką daryti: būtina profesionalaus psichoterapeuto pagalba, kitaip situacija gali tik blogėti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.