Renkame seksualiausią metų kino herojų

 (23)
Šiais metais kinuose mūsų akis džiugino nemažai vyriškų torsų. Atrinkome, mūsų nuomone, seksualiausius. Na, o tau kuris gražiausias?
Pilvo presas
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kitas Haringtonas filme „Pompėja“. Nors, jei atvirai, „Sostų žaidimuose“ mums jis kur kas arčiau širdies. Ak, Džonai Snou...

Zacas Efronas „Kaimynuose“. Pamiršk tuos laikus, kai Zacas dainavo ir šoko visokiuose mokyklos miuzikluose. Šiais metais jis pribloškė savo pilvo kalnagūbriais ir per MTV apdovanojimus, ir filme „Kaimynai“.

Kellanas Lutzas „Legendoje apie Heraklį“. Kritikai filmą sudirbo į miltus. Gal užsidegę pavydu Kellano raumenims?

Dwayne‘as Johnsonas-Uola „Heraklyje“. Pridygo šiais metais Heraklių – ir ačiū Dievui.

Aaronas Eckhartas „Aš, Frankenšteinas“. Vargu ar Mary Shelly būtent taip įsivaizdavo savo sukurtą monstrą. Bet mums jis patinka!

Chrisas Prattas „Galaktikos sergėtojuose“. Žiūrėk, kiek turėjo pereiti Chrisas, kad galėtų mums dovanoti šį kadrą:

Čia Prattas filme

O štai kaip jis atrodė anksčiau:

Sullivanas Stapletonas „300: imperijos gimimas“. Tačiau jei pagalvotume...

...laurus turėtų skinti visi šio filmo vyrukai.

Theo Jamesas „Divirgentėje“. Ir jo tatuiruotė...

Tomas Hiddlestonas „Išgyvena tik mylintys“. Neabejojame, „Toras“ surinktų dar daugiau gerbėjų, jei Lokis jame vaikščiotų nusirengęs kaip šis Tomo herojus – vampyras Adamas.

Hugh Jackmanas „Praėjusios ateities dienose“. Nuo pirmųjų Iksmenų pralėkė 14 metų. Hugh jie – tik į naudą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.