Psichologas Andrius Kaluginas: apie seksualinio gyvenimo ypatumus ir nesėkmes

 (3)
Andrius Kaluginas
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Kaip kalbėti apie seksą? Jeigu apie seksą kalbame per moralės prizmę, gaunasi labai rimtas filosofinis pokalbis, jeigu analizuojame per psichoanalitinę poziciją, - turėtume kelti įvairius prisiminimus iš vaikystės, o taip galime nuklysti labai toli. Tad kaip gi apie seksą kalbėti, kad būtų įdomu ir naudinga?“ - retoriškai klausia psichologas, pokyčių ir streso valdymo konsultantas Andrius Kaluginas ir siūlo pažvelgti į seksologijos bei seksualumo užkulisius. Tad šiandien Andriaus Kalugino pašnekovu tapo šios srities žinovas, gydytojas urologas, Lietuvos seksualinės medicinos draugijos pirmininkas Robertas Adomaitis.

Kodėl apie seksą tiek daug kalbama, kokios problemos gali kilti dėl paties sekso ar jo trūkumo - apie visa tai ir dar daugiau siūlome žiūrėti mūsų parengtame video reportaže.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.

9 faktai apie vyrų orgazmą, kurių dar nežinojai (10)

Manai, kad įdomybių yra tik apie moterų orgazmą? Anaiptol... Štai 9 dalykai, kurių apie vyrų orgazmą greičiausiai nė nežinojai.

9 merginų įpročiai, kurie atstumia vyrus (20)

Pasirodo, vieni populiariausių moters seksualumą atimačių dalykų yra antsvoris (čia kalbama ne apie kelis kilogramus, o apie nemenką antsvorį), taip pat negebėjimas sekso metu reikšti emocijų ir tiesiog gulėjimas it rastui. Dar vienas vyrus erzinantis dalykas - moterų pomėgis nuolatos kišti nosį ne į savo reikalus ir sakyti pastabas aplinkiniams.