Psichologas Andrius Kaluginas: apie seksualinio gyvenimo ypatumus ir nesėkmes

 (3)
Andrius Kaluginas
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Kaip kalbėti apie seksą? Jeigu apie seksą kalbame per moralės prizmę, gaunasi labai rimtas filosofinis pokalbis, jeigu analizuojame per psichoanalitinę poziciją, - turėtume kelti įvairius prisiminimus iš vaikystės, o taip galime nuklysti labai toli. Tad kaip gi apie seksą kalbėti, kad būtų įdomu ir naudinga?“ - retoriškai klausia psichologas, pokyčių ir streso valdymo konsultantas Andrius Kaluginas ir siūlo pažvelgti į seksologijos bei seksualumo užkulisius. Tad šiandien Andriaus Kalugino pašnekovu tapo šios srities žinovas, gydytojas urologas, Lietuvos seksualinės medicinos draugijos pirmininkas Robertas Adomaitis.

Kodėl apie seksą tiek daug kalbama, kokios problemos gali kilti dėl paties sekso ar jo trūkumo - apie visa tai ir dar daugiau siūlome žiūrėti mūsų parengtame video reportaže.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.