Priežastys, dėl kurių vyrai praranda susidomėjimą tavimi

 (8)
Nuolatos susiraukusi, nelaiminga, kažko reikalaujanti... Patikėk, ne tik tai gali atstumti tavo antrąją pusę. Bandome išsiaiškinti, kodėl tavo simpatijos susidomėjimas staiga ėmė blėsti!
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Santykiai lyg verslas

Jei susiradai vaikiną ir su juo daliniesi gyvenimiškas pareigas (buitinius darbus, piniginius reikalus ir t.t.), labai didelė tikimybė, kad jūsų poros bendravimas lengvai gali virsti tik paprastais verslo pokalbiais. Svarbiausia nepamiršk, kada metas aptarinėti reikalus, o kada tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis vienam kitu. Sunku aistringai mylėti asmenį, kuris visada kalba tik apie didelius, rimtus ir svarbius dalykus. Rask laiko ir įdomiems bei žaismingiems pokalbiams. Tik taip atkursi santykių pusiausvyrą.

Jūsų santykiai paviršutiniški

Dažna istorija: jis išgėręs tave pakalbino, vėliau pažintis peraugo į aistringą romaną, dar vėliau trumpam buvote stabtelėję stadijoje „Aš tave myliu", o dabar... Viskas pradėjo eiti velniop! Tau atrodo, kad jis atitolo, nebejauti tų kibirkštėlių, kurios buvo prieš tai... Gali būti, kad jūsų santykiai niekada nebuvo tokie, kokius įsivaizdavai. Aistra – labai stiprus ir apgaulingas jausmas, retkarčiais susukantis protą ir verčiantis galvoti, kad jau įsimylėjai. Tačiau jei tai tebuvo aistra ir nieko daugiau, santykiai anksčiau ar vėliau baigsis.

Jis nejaučia, kad tu esi jo pusėje

Manai, tik mums, moterims, reikia palaikymo? Patikėk, vyrams jo reikia kur kas labiau ir tai jie ypatingai vertina! Jis turi nuolatos žinoti, kad esi jo komandoje. Jam reikia moters, kuri jį palaikytų bet kokioje situacijoje. Net ir tuo atveju, jeigu tavo mylimasis neteisus (ir puikiai tai žino, tik principai neleidžia to garsiai pripažinti), iš tavęs jis vis tiek tikisi supratimo ir buvimo šalia.

Vienas žodis – nesuderinamumas

Įmanoma keletą savaičių ar net mėnesių praleisti kartu net ir labai skirtingiems žmonėms, bet ilgalaikiams santykiams bent kažkoks suderinamumas poroje vis tiek turi būti. Jei tiesiog darysi tai, kas jums abiems patinka, nekalbėsi apie tam tikras temas arba susitelksi į linksmybes bei paslėpsi tam tikras savo asmenybės puses - jūsų santykiai egzistuos. Bet tik tiek. Galiausiai gyvenimas ir realybė vis tiek privers tave atsimerkti. Ir tai, kad jis išlaidautojas, o tu taupuolė, staiga taps labai svarbiu dalyku. Visi reikšmingi skirtumai anksčiau ar vėliau pradeda lįsti iš maišo...

Tau reikia didelio finansinio palaikymo

„Taip, man reikia didelės finansinės paramos, nes aš to verta" - vis daugiau merginų net nesiruošia to slėpti. Jei esi viena iš šių moterų, neturėtum tikėtis, kad vyras tavimi labai ilgai domėsis. Įprastai tokie santykiai - tai savotiški mainai: tu jam dovanoji savo grožį, jis tau dovanoja savo pinigus. Tik tie mainai labai trumpalaikiai, nes tavo grožis vyro akyse anksčiau ar vėliau pradės blėsti, o ką jam galėsi duoti tuomet?

Jis nebesijaučia dievinamas

Daugelis gydytojų ir psichologų yra rašę apie tai, jog moterys nori būti branginamos, o vyrai nori būti dievinami. Na, įsivaizduok, kaip pati jaustumeisi, jei šalia savo vyro nesijaustum pati seksualiausia... Lygiai taip pat jaučiasi ir jis. Tavo vyras turi žinoti, kad tau jis - vienintelis, pats geriausias!

Tu – blogų naujienų transliuotoja

Deja, laikui bėgant tokie dalykai nutinka nesąmoningai. Jei kiekvieną kartą, kai susitinki su savo vaikinu, turi blogų žinių ir nuolatos skundiesi, neturėtum tikėtis, kad jis trykš noru susitikti ir vėl. Savaime suprantama, kad artimam žmogui norisi išsipasakoti, bet ribos turi būti visur... Pasistenk, kad optimizmo iš tavęs jis gautų ne mažiau, nei pesimizmo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.