Pinigai ar TU: ką pasirinktų vyrai?

 (10)
Ar meilę iškeistum į pinigus? Į šį klausimą pabandė atsakyti britų sociologai, kelių tūkstančių vyrų ir moterų klausę, ko jie atsisakytų dėl milijono svarų sterlingų (daugiau nei 4 milijonai litų).
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Cinikai pasakys, kad gyvenime viskas parduodama ir perkama, kiti greičiausiai tvirtintis, kad meilės ir draugystės nenupirksi už jokius pinigus. Ar tikrai? 4 milijonai litų... Na, galbūt prabangos iki pat gyvenimo pabaigos tokia suma ir neužtikrins, bet namui ir geram automobiliui tikrai užteks.

Ir ką gi, pasirodo, kad 10% vyrų už tokią sumelę pasiruošę tą pačią akimirką palikti savo mylimąsias ir visą likusį gyvenimą praleisti vieniši! Tokiam žingsniui pasiryžtų tik 5% moterų. O dar sako, kad moterims tik pinigų reikia! Ne ką geresnė situacija ir kalbant apie draugus. 11% vyrų ir 5% moterų posakis „Turėk 100 draugų, o ne 100 pinigų“ akivaizdžiai nieko nereiškia. Geriausius draugus jie drąsiai iškeistų į tokią sumelę.

Įdomu, ką tie patys apklaustieji sutiktų padaryti dar? 41% net nesusimąstydama visam likusiam gyvenimui atsisakytų alaus, o daugiau nei pusė moterų sutiktų niekada nebeparagauti šokolado. Beveik 70% apklaustųjų sutiktų darbe palakstyti visiškai nuogi, o didžioji dalis vyrų pasiryžtų savo didžiausiam košmarui - metus laiko gyventi su uošve!

Kažkada ir COSMO savo skaitytojams davė nelengvą užduotį: pasirinkti savo likimą iš dviejų variantų. Pirmasis variantas: tu visą gyvenimą būsi mylima (-as) ir mylėsi, tačiau neteksi galimybės praturtėti (tavo antroji pusė taip pat) ir turėsi gyventi nuo algos iki algos. Antrasis variantas: tu visą gyvenimą turėsi pakankamai pinigų, kad galėtum mėgautis gyvenimu, bet daugiau niekada nebesugebėsi pamilti ir nebūsi mylima (-as).

Žinai, kokie buvo rezultatai? 36% apklausoje sudalyvavusių skaitytojų pasirinko pinigus!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.