Pinigai ar TU: ką pasirinktų vyrai?

 (10)
Ar meilę iškeistum į pinigus? Į šį klausimą pabandė atsakyti britų sociologai, kelių tūkstančių vyrų ir moterų klausę, ko jie atsisakytų dėl milijono svarų sterlingų (daugiau nei 4 milijonai litų).
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Cinikai pasakys, kad gyvenime viskas parduodama ir perkama, kiti greičiausiai tvirtintis, kad meilės ir draugystės nenupirksi už jokius pinigus. Ar tikrai? 4 milijonai litų... Na, galbūt prabangos iki pat gyvenimo pabaigos tokia suma ir neužtikrins, bet namui ir geram automobiliui tikrai užteks.

Ir ką gi, pasirodo, kad 10% vyrų už tokią sumelę pasiruošę tą pačią akimirką palikti savo mylimąsias ir visą likusį gyvenimą praleisti vieniši! Tokiam žingsniui pasiryžtų tik 5% moterų. O dar sako, kad moterims tik pinigų reikia! Ne ką geresnė situacija ir kalbant apie draugus. 11% vyrų ir 5% moterų posakis „Turėk 100 draugų, o ne 100 pinigų“ akivaizdžiai nieko nereiškia. Geriausius draugus jie drąsiai iškeistų į tokią sumelę.

Įdomu, ką tie patys apklaustieji sutiktų padaryti dar? 41% net nesusimąstydama visam likusiam gyvenimui atsisakytų alaus, o daugiau nei pusė moterų sutiktų niekada nebeparagauti šokolado. Beveik 70% apklaustųjų sutiktų darbe palakstyti visiškai nuogi, o didžioji dalis vyrų pasiryžtų savo didžiausiam košmarui - metus laiko gyventi su uošve!

Kažkada ir COSMO savo skaitytojams davė nelengvą užduotį: pasirinkti savo likimą iš dviejų variantų. Pirmasis variantas: tu visą gyvenimą būsi mylima (-as) ir mylėsi, tačiau neteksi galimybės praturtėti (tavo antroji pusė taip pat) ir turėsi gyventi nuo algos iki algos. Antrasis variantas: tu visą gyvenimą turėsi pakankamai pinigų, kad galėtum mėgautis gyvenimu, bet daugiau niekada nebesugebėsi pamilti ir nebūsi mylima (-as).

Žinai, kokie buvo rezultatai? 36% apklausoje sudalyvavusių skaitytojų pasirinko pinigus!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.