„Pernelyg gražus“ nusikaltėlis tapo interneto įžymybe

 (13)
Jeremy Meeks - tikriausiai populiariausias šių dienų nusikaltėlis. Jo nuotraukos jau spėjo apskrieti visą internetą, tik žmonės daugiau kalba ne apie šio vyruko „darbelius“, bet apie jo išvaizdą!
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

30 metų Jeremy šiuo metu yra suimtas dėl neteisėto disponavimo šaudmenimis ir šaunamaisiais ginklais, tačiau policijai paviešinus jo nuotrauką, daugybė moterų pradėjo aikčioti dėl nusikaltėlio išvaizdos. Pernelyg gražus, kad būtų uždarytas!

Vyruką pastebėjo ne tik dailiosios lyties atstovės, bet ir modelių agentūros. Pavyzdžiui, Blaze Modelz atstovai tvirtina, kad su jų pagalba naujasis sekso simbolis visai netrukus pasirodys Versace ir Armani reklamose ir uždirbs iki 30 000 dolerių per mėnesį.

Toks netikėtas Jeremy populiarumas toli gražu nedžiugina jo žmonos. Tiesą sakant, moterų dėmesio antplūdis ją tiesiog siutina. O moterys nesnaudžia... Štai gražuolio nusikaltėlio garbei sukurtas Facebook puslapis jau turi daugiau nei 200 000 gerbėjų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.