Pasitikrink: ar tavo vaikinas bus geras vyras?

 (4)
Štai, jis sėdi priešais tave, toks mielas, rūpestingas, žavus... Tavo būsimasis vyras? O gal pabandome trumpam nusimesti rožinius akinius ir kritiškai įvertinti, ar tai tikras TAS vienintelis?Štai kelios „raudonos lemputės“ – signalai, kurių negalima ignoruoti!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vyro nesugebėjimas sudėtingoje situacijoje priimti sprendimą, reiškia jo nebrandumą arba nenorą prisiimti atsakomybės. Nusiteik tam, kad iš visų probleminių situacijų išsisukinėti teks tau pačiai. Ar tu tam pasiruošusi?

Nesąžiningas elgesys tavo atžvilgiu: jeigu meluoja dabar, meluos ir vėliau; apie kokį jausmų nuoširdumą gali būti kalba, kai mylimasis nuo tavęs kažką slepia ir veidmainiauja?

Pernelyg artimas ryšys su motina: jeigu jis nuolat tave lygina su ja, pastoviai apie ją kalba, skambina jai „vos tik kas“ – nesitikėk, kad po vestuvių kas nors pasikeis. Ar tu galėsi gyventi „trise“?

Karštas pavydas. Pradžioje tai gali net patikti, nes atrodo, kad tai meilės ir vertinimo požymis. Tačiau ateityje šis jausmas gali peraugti į maniakiškumą ir tapti visa griaunančiu. Gyventi su pavyduoliu praktiškai neįmanoma. Na, nebent esi nuolankioji, kuriai reikia griežtos kontrolės.

Grubumas tavo atžvilgiu. Susinervinę kartais iš tiesų netenkame kantrybės ir leptelime ne tai, ką reikėtų. Bet tokie dalykai turėtų būti itin retas reiškinys, tik „ekstra“ situacijų metu. Jei tavo vyrukas jau santykių pradžioje nesugeba suvaldyti liežuvio, pagalvok, kas bus vėliau, kai santykių pradžios euforija išsisklaidys. Kalbėti apie tai, kad žodžius gali pakeisti rankos pakėlimas – net nenorime kalbėti.

Skūpumas. Kaip tvarkyti savo pinigus – kiekvieno asmeninis reikalas, bet neslėpkime: su skūpiu gyventi galima, bet sunku. Bendras gyvenimas – bendri pinigai. Jei gyvensite pagal tokį modelį, ginčų dėl finansų neišvengsi. Juk retas vyras supras, kad ant pėdkelnių ar lūpdažių moterys tikrai negali sutaupyti (bent jau dauguma), o kaskart ką nors perkant įrodinėti, kad tau tikrai to reikia – menkas malonumas.

Piktnaudžiavimas alkoholiu, aistra azartiniams žaidimams. Pasitaiko atvejų, kai meilė išgelbsti žmogų nuo blogų įpročių. Tačiau nusiteik, kad reikės įdėti labai daug pastangų, norint kad tavo vyras jų atsisakytų. Be to ši kova tęsis visą gyvenimą ir jokios garantijos, kad laimėsi tu.

Jei paskaičius tau užsidegė viena ar daugiau „raudonų lempučių“, tai dar nereiškia, kad tuojau pat turėtum nutraukti šiuos santykius. Tačiau pabandyk paprognozuoti kaip vystysis judviejų santykiai santuokoje. Juk skirtingai nuo aistros ir susižavėjimo, santuoka – ilgalaikis projektas. Hormonai nurims, o gyventi kartu teks ne vienerius metus…

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.