Pasisemk idėjų: ką merginos dovanos JIEMS Kalėdų proga?

 (9)
Pakuoti ir dovanoti dovanas – smagus procesas, tačiau iki to tenka nueiti ilgą kelią: sukti ratus prekybos centruose ar sugaišti ne vieną valandą naršant elektroninių parduotuvių kataloguose. Ką jam padavonoti? Kažką mielo ar praktiško? Kur semtis idėjų? Jei ir tave kankina tie patys klausimai, skaityk toliau – gal pavyks pasiskolinti idėją iš kitų merginų? Tiesa, apklausos dalyvių vardai pakeisti, nes savo idėjas ir jau paruoštas dovanas nuo mylimųjų merginos kruopščiai slepia...
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Laura: Mylimajam padovanosiu dabar itin madingą ir populiarią apyrankę su jūriniu mazgu. Ant apyrankės bus išgraviruoti jo inicialai. Taip pat dovanosiu pačios keptų sausainių ir visa tai įteiksiu apsirengusi snieguolės kostiumu. Mano vaikinas sakė, kad dovanų nenori... O man šv. Kalėdos yra mielumo ir jaukumo metas, todėl noriu kažkaip maloniai jį nustebinti. Apsirengti snieguole sugalvojau dėl didesnio įspūdžio: juk vyrai kaip vaikai! Ką padovanoti sprendžiau ir dėl to ėjau iš proto labai ilgai...

Kotryna: Dovanosiu šuolį su parasparniu!

Julija: Kadangi mano draugo vienas iš pomėgių yra piešimas, tad šiemet užsakiau rankų darbo molbertą ir visus reikalingus priedus: piešimo pagrindą, dažus, teptukus. Žinau, kad šis daiktas bus naudojamas ir labai pradžiugins mylimąjį.

Justina: Dovanosiu du bilietus kur nors, kur mane nusivesti galėtų! Tiksliau, kad galėtumėm kartu gerai praleisti laiką. Galbūt į koncertą, spektaklį ar miuziklą.

Kamilė: Aš jau jam turiu dovaną! Užsakiau telefono dėklą su mūsų įmonės logotipu, kuris išgraviruotas ant raudonmedžio. Praktiška, bet tuo pačiu ne banalu ir reikalinga. Dar svarstau lėktuvo bilietus savaitgaliui nupirkti arba bilietus i teatrą, niekaip neapsisprendžiu dėl antros dovanos dalies.

Jūratė: Stengiuosi įvairių stilingų ar smagių dalykų jam padovanoti. Šiais metais irgi panašiai: dovanosiu knygą apie dviračių madą, kulkos formos kokteilių plaktuvę, įrankių rinkinį griliui, marškinėlius su juokingu piešinuku.

Karolina: Aš tai jau turiu dovaną, nes žinojau ko mano antrajai pusei reikia. Kadangi jis labai mėgsta gerą kavą, tai nupirkau specialų puodelį jai gaminti – „Hario V60“.

Vilija: Kadangi jis kolekcionuoja modeliukus, tai planuoju papildyti jo kolekciją. Arba, blogiausiu atveju, padovanosiu „Iliustruoto mokslo“ prenumeratą!

Agnė: Šiemet savo mylimajam dovanoju stilingą, jaukų ir šiltą baltą megztuką, nes tai - praktiška ir išlieka ilgam, o taip pat, žinau, kad ši dovana yra būtent tai, ko jis nori ir ko jam šiuo metu labai reikia.

Greta: Kaip tik galvojau apie tai šiandien! Turiu draugą, bet ne vaikiną, o jis kirpėjas. Taigi tai, ko jis norėtu šv. Kalėdoms, susiję su jo specialybe, o šie dalykai nemažai kainuoja. Todėl padovanoti planuoju kažką simboliškai: mąstau apie gerą knygą, gal žurnalą, skirtą kirpėjams. Viską teks siųstis iš užsienio, nes čia turbūt nerasiu, ko ieškau.

Vaida: Anksčiau esu dovanojusi kvepalus, megztinį, rankų darbo apyrankę, lūpinę armonikėlę. Tiesa, apyrankę dariau pati ir tai užtruko net 3 mėnesius. Šiemet vienas kitam dovanosime bendrą dovaną – didelę dvigulę lovą!

Tautvydė: Mano paruoštos dovanos – varlytė, marškiniai ir kvepalai. Šie dalykai visuomet reikalingi ir praktiški.

Miglė: Prieš porą savaičių internetu nupirkau jam dovaną – kvepalus. Kodėl? Nes kvepalų šiuo metu jam labiausiai reikia.

Kristina: Dovanojusi esu daug reikalingų daiktu, kurie būdavo reikalingi mano vaikinui: odinį diržą, odinę piniginę, šiltas kokybiškas pirštines ar jam patikusį megztinį. Tačiau šiemet nusprendėme apsieiti be brangių pirkinių, todėl dovanosiu jo mėgstamiausią delikatesą ir dėžutę ikrų. Esu tikra, kad jis dėl to bus labai laimingas.

Viktorija: Ką padovanoti jam svarsčiau labai ilgai. Šiuo metu esu sugipsuota koja, tai dovaną turėjau galimybę pirkti tik internetu. Radau labai gražu laikrodį, taigi, jį ir nupirkau. Be to, laikrodžio jam seniai reikėjo!

Irma: Kadangi gavau prašymą, tai šiais metais nereikėjo sukti galvos. Pirkau šepetėlį barzdos skutimui (išmuilavimui) ir kremą po skutimosi. Beje, dar ir saldainių, kuriuos labai mėgsta. Dar turėjau atsarginį variantą – diržą, bet neturiu laiko lakstyti po parduotuves, todėl šią dovaną paliksiu kitai progai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.