Orgazmą imituoja kas trečias vyras (apklausa: ar teko su tuo susidurti)

Trečdalis vyrų ir 70% moterų imituoja orgazmą, kad neįžeistų savo seksualinio partnerio – tokias išvadas pateikė Kanzaso universiteto mokslininkai. Dėl moterų tikriausiai niekam nenaujiena, bet tai, kad lovoje apsimetinėja tokia didelė dalis stipriosios lyties atstovų tikrai stebina.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tikriausiai daugumai kyla klausimas „O kaip?“ Iš tiesų orgazmo imitavimui nereikia jokių ypatingų pastangų, priešingai, nei pačiam susijaudinimui, kurio vyrams imituoti nepavyktų net ir labai norint. Šiek tiek pakeistas judėjimo ritmas, padažnėjęs kvėpavimas, gilus atodūsis... Ir partnerė dažniausiai net nesusimąstys, kad visa tai galėjo būti tik vaidyba. Įdomu tai, kad tiek vyrai, tiek moterys pagrindine tokios intymios veidmainystės priežastimi nurodė nenorą įskaudinti partnerio.

Dar viena viena dažna priežastis – psichologinis spaudimas būtinai patirti orgazmą, jei jį patyrė partneris. Priešingu atveju tai tariamai reikštų, kad vienam iš partnerių seksas neteikia tokio didelio malonumo. Ypatingai tai aktualu vyrams, kurie pasitenkinimą lovoje pasąmonėje sieja su savo vyriškumo įrodymu.Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją