Orgazmą imituoja kas trečias vyras (apklausa: ar teko su tuo susidurti)

Trečdalis vyrų ir 70% moterų imituoja orgazmą, kad neįžeistų savo seksualinio partnerio – tokias išvadas pateikė Kanzaso universiteto mokslininkai. Dėl moterų tikriausiai niekam nenaujiena, bet tai, kad lovoje apsimetinėja tokia didelė dalis stipriosios lyties atstovų tikrai stebina.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tikriausiai daugumai kyla klausimas „O kaip?“ Iš tiesų orgazmo imitavimui nereikia jokių ypatingų pastangų, priešingai, nei pačiam susijaudinimui, kurio vyrams imituoti nepavyktų net ir labai norint. Šiek tiek pakeistas judėjimo ritmas, padažnėjęs kvėpavimas, gilus atodūsis... Ir partnerė dažniausiai net nesusimąstys, kad visa tai galėjo būti tik vaidyba. Įdomu tai, kad tiek vyrai, tiek moterys pagrindine tokios intymios veidmainystės priežastimi nurodė nenorą įskaudinti partnerio.

Dar viena viena dažna priežastis – psichologinis spaudimas būtinai patirti orgazmą, jei jį patyrė partneris. Priešingu atveju tai tariamai reikštų, kad vienam iš partnerių seksas neteikia tokio didelio malonumo. Ypatingai tai aktualu vyrams, kurie pasitenkinimą lovoje pasąmonėje sieja su savo vyriškumo įrodymu.Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.