Nuo kokių moterų vyrai bėga neatsigręždami?

 (46)
Pasakiška figūrytė, paslaptingas žvilgsnis, aistringas temperamentas... Tikras vyriškų fantazijų įsikūnijimas realybėje! Bet visi šie privalumai – tik pasipuikavimui prieš draugus. Kai kalba pasisuka apie bendrą ateitį, tikrai ne išvaizda vyrams svarbiausia.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Gali būti pati gražiausia ir aistringiausia, o jis vis tiek maus į krūmus, jei turėsi savybių iš sąrašėlio „kategoriškai NE“. Kas gi tai per sąrašas?

* Barbė keliaunininkė. Kiekvienas vyras turi savininkiškumo jausmą. JO draugė priklauso tik JAM, todėl koketiškas akyčių vartymas ir uodegos sukimas prieš kitus vyrus – tai rimtas smūgis jo vyriškumui. Vienas dalykas retkarčiais lengvai paflirtuoti, kad taviškis per daug neatsipalaiduotų, bet visai kas kita elgtis taip, tarsi vyro šalia tavęs net nebūtų.

* Panele isterikė. Oi, oi... Moteriškos isterijos iš šalies atrodo tiesiog kraupiai. Kaprizinga, iš mažiausio nesusipratimo išpučianti didžiausią burbulą, nuolatos verkianti ir dejuojanti, kad jos nemyli, dažnai grasinanti ir šantažuojanti „Jei tu taip, taip aš...“ Taip, iš pradžių jis taikstysis, bandys tave raminti, vėliau – pradės tyliai protestuoti ir tiesiog nekreips dėmesio, o galiausiai – tiesiog spjaus į viską ir išeis. Visam laikui. O ir kodėl turėtų pasilikti, jei tu bandai jį paversti savo įgeidžių įkaitu? Išmok ieškoti kompromiso, suprasti, ko reikia kitam žmogui ir kodėl jis elgiasi vienaip ar kitaip. Kai esate dviese, pasaulis sukasi ne tik aplink tave.

* Turgaus bobelė. Niekas nesako, kad moteris visuomet privalo būti paslaptinga viliotoja, bet turgaus bobelės vyrų tikrai nežavi. Požymiai: vulgarumas, netaktiškumas, nemokėjimas pasilaikyti nuomonės sau, agresyvumas. Tokias moteris dažniausiai apibūdina „su kiaušiniais“. Ir patikėk, šiuo atveju tai nėra komplimentas. Koks vyras norės būti šalia moters, kuri pati vaidina vyrą?

* Ponia verslininkė. Ne, stiprioje moteryje nėra nieko blogo. Priešingai – normalus vyras turėtų didžiuotis, jeigu jo mylimoji – protinga ir pasitikinti savimi. Tik yra vienas BET: vyrai nemėgsta jaustis prastesni. Net jei tu ir uždirbti daugiau, užimi aukštesnes pareigas ir t.t. – pasistenk to nedemonstruoti, tai žemina vyrišką orumą. Išmok atrasti balansą tarp asmeninio gyvenimo ir santykių. Jeigu vadovausi ir santykiuose – turėsi ne tvirtą vyrą, o skudurėlį, į kurį galima nusivalyti kojas. Savo karjera rūpinkis pati, o savimi leisk pasirūpinti vyrui. Na, o jeigu neišeina, tuomet vertėtų pagalvoti, ar šalia tavęs tikrai tinkamas vyras?

* Apsukri tinginė. SPA salonai, kavutės su draugėmis vidury baltos dienos, manikiūrai, pedikiūrai... Ir viskas – už jo pinigus. Taip, už grožį vyrai pasiruošę sumokėti daug, bet kiek laiko tai truks? Galbūt tu ir galvoji, kad naudojiesi juo, bet iš tiesų tai jis naudojasi tavimi. Pagyvensi kelis metelius kaip ponia, o kas tuomet? Visuomet atsiras ir jaunesnių, ir gražesnių.

* Kontroliuotoja. Turėti iki beprotybės pavydų vyrą – baisu, lygiai taip pat, kaip turėti ir tokią moterį. Išėjo su draugais – vadinasi, turi meilužę. Užtruko darbe – tikriausiai neištikimas. Nuolatiniai skambučiai, kamantinėjimas... Kas norėtų gyventi pririštas už pavadėlio?

Mes nenorėjome pasakyti, kad tavyje neturi būti nė lašelio pavydo, vyriškos stiprybės ar moteriškų kaprizų. Tiesiog santykiuose kraštutinumai niekuomet neveda į gerą. Juk ir pati, ieškodama tvirto, vyriško vyro, tikrai nenorėtum gyventi su despotu. Lygiai taip pat, kaip norėdama švelnumo, nesirinktum skystablauzdžio, nesugebančio pasirūpinti nei savimi, nei tavimi. Vyrai ieško to paties – moters, kuri būtų tarsi užuovėja nuo visų kasdienių rūpesčių, bet tuo pačiu ta, su kuria drąsiai eitum nors ir į pasaulio kraštą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.