Numerologija: ką apie vyrą atskleidžia jo gimimo data

 (17)
Nesijaudink, jei mokykloje per matematikos pamokas šaudydavai varnas. Šiuo asmenybės aiškinimo metodu vyro datą lengvai paversi vienaženkliu skaičiumi.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kaip nustatyti gyvenimo kelio skaičių

Sudėk visus gimimo metų, mėnesio ir dienos skaičius. Jeigu jis gimė 1968 metų liepos 14 dieną, skaičiuok taip: 1+9+6+8+0+7+1+4=36. Sudėk du paskutinius skaičius (gauta suma turi būti mažesnė nei 10): 3+6=9.

Ką reiškia JO skaičius

1.Šis vyrukas – autoritetingas vadovas, gebantis nugalėti visas liūtis, perfekcionistas, per daug reikalaujantis iš savęs ir iš kitų. Jis viską daro savaip, nesijaudindamas, ką apie tai mano kiti. Jam derėtų griežčiau kontroliuoti savo pesimistines ir destruktyvias nuotaikas, tačiau iš esmės šis vaikinas – kilnios širdies.

2.Jis – taikdarys, bet nemėgsta, kai jam įsakinėja. Progai pasitaikius neatsisakys patinginiauti. Didžiausi pranašumai: vaizduotė ir kūrybingumas, be to, jis – nepataisomas svajotojas.

3.Iš prigimties jis – išradingas kovotojas, mėgsta bendrauti, yra gero būdo, bet gana drovus. Didžiausi trūkumai – pavydas ir naivumas. Vis dėlto širdies gilumoje šis vyrukas – optimistas.

4.Atkakliai siekia užsibrėžto tikslo, yra užsispyręs, veiklus ir patikimas, bet gali būti baisiai įkyrus, kol pasieks savo. Vaikinas mąsto logiškai, viską planuoja, organizuoja ir yra ištikimas. Nerimo neišduoda – slepia jį savyje.

5.Šis vaikinas – impulsyvus svajotojas, viliotojas, tačiau lengvai pasiduoda psichosomatinėms ligoms. Nekenčia rutinos ir sunkaus darbo.

6.Vyrukas geros širdies, žavingas, geba atskirti gėrį ir blogį. Mėgsta aukotis dėl kitų, būtų geras politikas. Tiems, kuriuos myli, būna švelnus ir ištikimas, bet skriaudą sunkiai atleidžia ir pamiršta.

7.Jis – mąslus, santūrus, svajingas, protingas ir dvasingas. Norėdamas pasiekti savo, šis ieškotojas iš mąstytojas gali apgaudinėti žmones. Dosnus, egoistas ir turi telepatinių savybių.

8.Vaikinukas drąsus ir energingas, bet jam pasiseks tik tuo atveju, jei išmoks apmalšinti savo nežabotą apetitą. Jis visada gins savo tiesą. Nepaisant optimizmo, gali būti uždaras ir paslaptingas.

9.Nepriklausomas, bebaimis, karingas, protingas, bet kartais netenka savitvardos. Viskas, ko jis imasi, dažniausiai pavyksta. Šis vaikinas išmintingas, veiklus, nepastovus, impulsyvus ir ne toks sentimentalus, koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.