Numerologija: ką apie vyrą atskleidžia jo gimimo data

 (17)
Nesijaudink, jei mokykloje per matematikos pamokas šaudydavai varnas. Šiuo asmenybės aiškinimo metodu vyro datą lengvai paversi vienaženkliu skaičiumi.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kaip nustatyti gyvenimo kelio skaičių

Sudėk visus gimimo metų, mėnesio ir dienos skaičius. Jeigu jis gimė 1968 metų liepos 14 dieną, skaičiuok taip: 1+9+6+8+0+7+1+4=36. Sudėk du paskutinius skaičius (gauta suma turi būti mažesnė nei 10): 3+6=9.

Ką reiškia JO skaičius

1.Šis vyrukas – autoritetingas vadovas, gebantis nugalėti visas liūtis, perfekcionistas, per daug reikalaujantis iš savęs ir iš kitų. Jis viską daro savaip, nesijaudindamas, ką apie tai mano kiti. Jam derėtų griežčiau kontroliuoti savo pesimistines ir destruktyvias nuotaikas, tačiau iš esmės šis vaikinas – kilnios širdies.

2.Jis – taikdarys, bet nemėgsta, kai jam įsakinėja. Progai pasitaikius neatsisakys patinginiauti. Didžiausi pranašumai: vaizduotė ir kūrybingumas, be to, jis – nepataisomas svajotojas.

3.Iš prigimties jis – išradingas kovotojas, mėgsta bendrauti, yra gero būdo, bet gana drovus. Didžiausi trūkumai – pavydas ir naivumas. Vis dėlto širdies gilumoje šis vyrukas – optimistas.

4.Atkakliai siekia užsibrėžto tikslo, yra užsispyręs, veiklus ir patikimas, bet gali būti baisiai įkyrus, kol pasieks savo. Vaikinas mąsto logiškai, viską planuoja, organizuoja ir yra ištikimas. Nerimo neišduoda – slepia jį savyje.

5.Šis vaikinas – impulsyvus svajotojas, viliotojas, tačiau lengvai pasiduoda psichosomatinėms ligoms. Nekenčia rutinos ir sunkaus darbo.

6.Vyrukas geros širdies, žavingas, geba atskirti gėrį ir blogį. Mėgsta aukotis dėl kitų, būtų geras politikas. Tiems, kuriuos myli, būna švelnus ir ištikimas, bet skriaudą sunkiai atleidžia ir pamiršta.

7.Jis – mąslus, santūrus, svajingas, protingas ir dvasingas. Norėdamas pasiekti savo, šis ieškotojas iš mąstytojas gali apgaudinėti žmones. Dosnus, egoistas ir turi telepatinių savybių.

8.Vaikinukas drąsus ir energingas, bet jam pasiseks tik tuo atveju, jei išmoks apmalšinti savo nežabotą apetitą. Jis visada gins savo tiesą. Nepaisant optimizmo, gali būti uždaras ir paslaptingas.

9.Nepriklausomas, bebaimis, karingas, protingas, bet kartais netenka savitvardos. Viskas, ko jis imasi, dažniausiai pavyksta. Šis vaikinas išmintingas, veiklus, nepastovus, impulsyvus ir ne toks sentimentalus, koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.