Nori jį prarasti? Pirmyn! (5 vyrukų istorijos)

 (50)
Yra dalykų, kurie mums, moterims, santykiuose nepriimtini. Vienoms tai – pakeltas balso tonas, antroms - įžeidi kritika, trečioms dar kas nors. Kiekvienai savo. Vyrai savo ruožtu taip pat turėtų prie ko prikibti. Štai universalus „nepatinka“ sąrašėlis, kuriame išvardinti tavo bruožai, ardantys jų nervų ląsteles ir palaipsniui griaunantys jūsų santykius.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vyriškumas? Brangusis, pamiršk....

„Mano draugė kartais nepagalvoja, ką šneka, todėl neretai paprasčiausiai žemina mano vyriškumą. Žinau, kad ji ne iš blogos valios, todėl iš paskutiniųjų vis dar tvardausi. Pavyzdžiui, paskutinį kartą su bičiuliais nuklydome prie intymios temos ir prasidėjo audringa diskusija apie tai, ko reikia, kad moteris patirtų malonumą. Kai kažkuris pabandė išgauti maniškės nuomonę šia tema, ji leptelėjo taip, kad man žandikaulis atvipo: „Hmmm, per 30 sekundžių sunku aplamai ką nors patirti“. Visi pradėjo juoktis, bet man tikrai nebuvo juokinga. Su tokiais juokeliais reikėtų elgtis atsargiau... - Anonimas.

Tikriausiai nėra nieko blogesnio, nei viešai sumenkinti saviškio vyriškumą. Pagalvok pati: jis visą gyvenimą stengiasi, kad susikurtų savo įvaizdį, o tu per akimirką viską sugriauni vos keliais neatsargiais žodeliais. Juokauti galima, bet jaučiant saiką ir tinkamoje kompanijoje.

Rinkis: arba aš, arba...

„Mano žmonos moteriškų triukų arsenalas turbūt neišsenkantis. Kiekvienai situacijai ji turi paruošusi po ginklą: gali nekalbėti savaitę arba priešingai – sukelti tokį skandalą, kad išsigąsiu ne tik aš, bet ir visi kaimynai, gali mane ignoruoti arba patyliukais verkti, bandydama sukelti užuojautą, bet už viską baisiausi jos skelbiami ultimatumai. „Arba tavo draugeliai, arba aš“, „Arba tu pasilieki namuose, arba gali nebegrįžti“ ir t.t. Jei taip ir toliau, vieną dieną ir jai teks pasirinkti: „Arba nustoji mane terorizavusi, arba susirask kitą auką“. Tik aš kelis kartus to paties nekartosiu“ - Vidas.

Kuo dažniau trauksi tuos pačius ginklus, tuo mažiau veiksmingi jie bus. Ginklas „arba, arba“ - labai galingas, todėl tausok jį tik išskirtiniams atvejams, kuomet kito pasirinkimo jau nebeturi.

Dvi draugės: panelė nekalbioji ir panelė „viskas gerai“

„Kodėl šiaip moterims sunku patylėti, bet kai tik supyksta – jos it vandens į burnas prisisėmusios? Pavyzdžiui mano draugė: kai ji ką nors negerai padaro, nuolatos bando aiškintis santykius ir neatstoja, kol neišgirsta patvirtinimo, kad aš nebepykstu. Kai prisidirbu aš, ji užsiraukia ir arba tyli, ignoruodama bet kokius mano bandymus pasikalbėti, arba monotonišku balsu kartoja „viskas gerai“, akivaizdžiai rodydama savo nepasitenkinimą. Kažkoks kvailas žaidimas ir tiek“- Jurijus.

Pripažinkime, su šia situacija susiduria dauguma porų. Taip, kartais supykus tikrai nesinori kalbėtis, bet ar tylėjimas duos kokios nors naudos? Anksčiau ar vėliau vistiek teks viską išsiaiškinti, tai kam tuomet tempti laiką? Nusiramink kelias valandėles vienumoje, o tuomet spręsk problemą, nes pati ji niekur nedings.

Mielasis, ar nematei to trumpojo pavadėlio?

„Labai myliu savo merginą, bet jos pavydas griauna mūsų santykius. Jei tiksliau – ne pavydas, o jo paskatintas noras mane kontroliuoti. „Kur esi? Su kuo esi? Ką veiki?“ - šie klausimai yra mano kasdienybė. Aš beveik neturiu tik savo laisvalaikio, kai galėčiau pabūti be jos. Per 2 mūsų draugystės metus nieko neprisidirbau, kad ji turėtų pagrindą manimi nepasitikėti, bet ji vistiek negali atpalaiduoti vadelių, kurios pradeda vis labiau smaugti“ - Dominykas.

Jei vyras norės nubėgti paskui svetimą sijoną, jis tą ir padarys, nepriklausomai nuo to, kaip stipriai tu jį laikysi pririšusi prie savęs. Dar blogiau – kuo stipriau stengsiesi jį suvaldyti, tuo labiau jis norės ištrūkti. Toks elgesys rodo tavo nepasitikėjimą ne tik juo, bet ir savimi pačia. Patikėk, jei jis tave tikrai mylės, kita jo nenuvilios net ir labai norėdama.

O Petras... O Jonas ...

„Prieš kelis mėnesius pradėjau draugauti su nauja mergina ir jau dabar svarstau, ar tik mūsų draugystė neartėja prie pabaigos. Viskas būtų gerai, jei ne jos pomėgis nuolatos lyginti mane su kitais. Jei tik kažką padarau ne taip arba kažo nepadarau – iš jos lūpų iš karto išsprūsta „O tas ir anas tai daro šitaip“... Betrūko tik to, kad lovoje pradėtų garsiai lyginti mane su savo buvusiais“ - Deivis.

Pasakyti saviškiui į akis, kad kitas vyras kažką daro geriau nei jis – didelė ir neatleistina klaida. Įsivaizduok, jeigu jis rėžtų tau į akis, kad kita atrodo gražiau nei tu. Nebūtų labai malonu, ar ne? Jei jau labai norisi pakomentuoti – komentuok, bet nelygink jo su kitais!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.