Niekada nepaleisk moters, kuri turi šias savybes

 (148)
Į mūsų elektroninį paštą įkrito laiškelis nuo Manto. Sulaukti iš vyruko atviro prisipažinimo - na, tai nutinka tikrai nedažnai, todėl skubame su tavimi dalintis ir labai tikimės, kad šį laišką skaito ir Manto mergina.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Po 7 metų draugystės mane pagaliau paliko mergina. Kodėl parašiau „pagaliau“? Todėl, kad niekada dėl jos nedariau tiek, kiek dėl manęs darė ji. Todėl, kad kiekvieną kartą atsiprašydavau, bet niekada nesistengdavau pasikeisti. Todėl, kad jeigu aš bučiau jos vietoje, pats su savim nebūčiau ištempęs ir dvejų metų. Todėl, kad per 7 metus ji taip ir liko tik mergina.

Nemoku gražiai rašyti ir juo labiau reikšti savo jausmų, bet noriu papasakoti, kokia buvo mano mergina.

Ji ateidavo manęs apsikabinti ir paklausdavo kaip man sekėsi net tuomet, kai grįždavo siaubingai pavargusi ir to apkabinimo jai reikėjo kur kas labiau nei man.

Ji buvo labai graži, bet aš pamiršau sakyti jai komplimentus jau po metų nuo mūsų draugystės pradžios. Jinai to nepamiršo per visus 7 metus.

Ji buvo nepakartojama lovoje, bet aš nustojau sakyti, kokia ji seksuali, o vieną dieną ji nustojo stengtis tokia būti...

Ji niekada nėra nė žodžio pasakiusi, kad nori gauti gėlių ar dovanų... O aš žinojau, kaip jai patinka gėlės, bet niekada nenupirkau jų be priežasties, tik dėl to, kad ji – nuostabi mergina.

Ji buvo protinga, bet visuomet man leisdavo jaustis protingesniu.

Ji visada pasiūlydavo man padėti. O aš... Aš visada galvojau, kad jeigu jai ko nors reikės, ateis ir paprašys pati.

Ji visada buvo šalia, kai man būdavo blogai. Man gėda, nes net kai jinai sirgdavo, aš kartais pamiršdavau paklausti kaip ji jaučiasi.

Ji mokėdavo nutylėti. Tik aš niekada net nepagalvojau, kiek kartų ji verkė užsidariusi kambaryje.

O aš taip niekada ir nesupratau, už ką jinai mane mylėjo.

Nori pasidalinti savo istorija, mintimis ar išgyvenimais? Rašyk portalas@cosmopolitan.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.