Niekada nepaleisk moters, kuri turi šias savybes

 (148)
Į mūsų elektroninį paštą įkrito laiškelis nuo Manto. Sulaukti iš vyruko atviro prisipažinimo - na, tai nutinka tikrai nedažnai, todėl skubame su tavimi dalintis ir labai tikimės, kad šį laišką skaito ir Manto mergina.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Po 7 metų draugystės mane pagaliau paliko mergina. Kodėl parašiau „pagaliau“? Todėl, kad niekada dėl jos nedariau tiek, kiek dėl manęs darė ji. Todėl, kad kiekvieną kartą atsiprašydavau, bet niekada nesistengdavau pasikeisti. Todėl, kad jeigu aš bučiau jos vietoje, pats su savim nebūčiau ištempęs ir dvejų metų. Todėl, kad per 7 metus ji taip ir liko tik mergina.

Nemoku gražiai rašyti ir juo labiau reikšti savo jausmų, bet noriu papasakoti, kokia buvo mano mergina.

Ji ateidavo manęs apsikabinti ir paklausdavo kaip man sekėsi net tuomet, kai grįždavo siaubingai pavargusi ir to apkabinimo jai reikėjo kur kas labiau nei man.

Ji buvo labai graži, bet aš pamiršau sakyti jai komplimentus jau po metų nuo mūsų draugystės pradžios. Jinai to nepamiršo per visus 7 metus.

Ji buvo nepakartojama lovoje, bet aš nustojau sakyti, kokia ji seksuali, o vieną dieną ji nustojo stengtis tokia būti...

Ji niekada nėra nė žodžio pasakiusi, kad nori gauti gėlių ar dovanų... O aš žinojau, kaip jai patinka gėlės, bet niekada nenupirkau jų be priežasties, tik dėl to, kad ji – nuostabi mergina.

Ji buvo protinga, bet visuomet man leisdavo jaustis protingesniu.

Ji visada pasiūlydavo man padėti. O aš... Aš visada galvojau, kad jeigu jai ko nors reikės, ateis ir paprašys pati.

Ji visada buvo šalia, kai man būdavo blogai. Man gėda, nes net kai jinai sirgdavo, aš kartais pamiršdavau paklausti kaip ji jaučiasi.

Ji mokėdavo nutylėti. Tik aš niekada net nepagalvojau, kiek kartų ji verkė užsidariusi kambaryje.

O aš taip niekada ir nesupratau, už ką jinai mane mylėjo.

Nori pasidalinti savo istorija, mintimis ar išgyvenimais? Rašyk portalas@cosmopolitan.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.

9 faktai apie vyrų orgazmą, kurių dar nežinojai (10)

Manai, kad įdomybių yra tik apie moterų orgazmą? Anaiptol... Štai 9 dalykai, kurių apie vyrų orgazmą greičiausiai nė nežinojai.

9 merginų įpročiai, kurie atstumia vyrus (20)

Pasirodo, vieni populiariausių moters seksualumą atimačių dalykų yra antsvoris (čia kalbama ne apie kelis kilogramus, o apie nemenką antsvorį), taip pat negebėjimas sekso metu reikšti emocijų ir tiesiog gulėjimas it rastui. Dar vienas vyrus erzinantis dalykas - moterų pomėgis nuolatos kišti nosį ne į savo reikalus ir sakyti pastabas aplinkiniams.