Nauja paslauga: vyrų nuoma! Kiek kainuoja vaikinas vakarui?

 (10)
Ką daryti, jei esi vieniša, o artėjančiame svarbiame renginyje norėtum pasirodyti įsikibusi dailiam vyrukui į parankę? Kinijos moterims tokių problemų neturėtų iškilti, nes vyrą jos gali tiesiog išsinuomoti.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ši paslauga ypatingai aktuali per šventes, kurias kinai įprastai sutinka su šeimos nariais. Daugiau jokių nejaukumą keliančių giminių kamantinėjimų apie antrąją pusę: vos nuo 50 dolerių už parą naujasis vaikinas visą vakarą bus šalia. Tiesa, yra dalykų, už kuriuos reikės susimokėti papildomai!

Kiekviena valanda vakarienės klientei atsieis po 5 dolerius (pačią vakarienę, žinoma, taip pat apmoka klientė). Vienas bučinys į žanduką jau brangesnis – 8 doleriai. Visas vakaras su klientės šeimos nariais kainuos maždaug 80 dolerių, o jei klientė pageidaus su nuomojamu vyruku praleisti ir naktį, jai reikės atseikėti apie 100 dolerių. Neskubėk daryti išvadų! Už tuos papildomus 20 dolerių vyrukas tiesiog pamiegos ant atskiros lovos. Anot nuomos taisyklių, intymios paslaugos neteikiamos!

Ką gi, galbūt vieną dieną ką nors panašaus turėsime ir Lietuvoje?


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.