Nauja paslauga: vyrų nuoma! Kiek kainuoja vaikinas vakarui?

 (10)
Ką daryti, jei esi vieniša, o artėjančiame svarbiame renginyje norėtum pasirodyti įsikibusi dailiam vyrukui į parankę? Kinijos moterims tokių problemų neturėtų iškilti, nes vyrą jos gali tiesiog išsinuomoti.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ši paslauga ypatingai aktuali per šventes, kurias kinai įprastai sutinka su šeimos nariais. Daugiau jokių nejaukumą keliančių giminių kamantinėjimų apie antrąją pusę: vos nuo 50 dolerių už parą naujasis vaikinas visą vakarą bus šalia. Tiesa, yra dalykų, už kuriuos reikės susimokėti papildomai!

Kiekviena valanda vakarienės klientei atsieis po 5 dolerius (pačią vakarienę, žinoma, taip pat apmoka klientė). Vienas bučinys į žanduką jau brangesnis – 8 doleriai. Visas vakaras su klientės šeimos nariais kainuos maždaug 80 dolerių, o jei klientė pageidaus su nuomojamu vyruku praleisti ir naktį, jai reikės atseikėti apie 100 dolerių. Neskubėk daryti išvadų! Už tuos papildomus 20 dolerių vyrukas tiesiog pamiegos ant atskiros lovos. Anot nuomos taisyklių, intymios paslaugos neteikiamos!

Ką gi, galbūt vieną dieną ką nors panašaus turėsime ir Lietuvoje?


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.