N-18: visa tiesa apie vyrų orgazmą!

Apie vyrus sklando daugybė mįslingų gandų. Šias keistas ir net absurdiškas kalbas aptarėme su ekspertais – kad atskirtume faktus nuo prasimanymų ir... pagyrų.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ar vyras gali patirti daugybinių orgazmų? Kai kurių seksologų teigimu, treniruodami dubens srities raumenis vyrai gali išmokti pajusti orgazmo keliamus susitraukimus be ejakuliacijos. Tačiau, pasak specialistų, moksliškai neįrodyta, jog vyrai gali patirti daugybinių orgazmų.

Kiek kartų per dieną vyras gali patirti orgazmą? Tai priklauso nuo organizmo. Kiekvieno vyro refrakcijos (ramybės) periodas skirtingas – po ejakuliacijos vienam pakanka 15 minučių, kitam reikia kelių valandų, kad vėl galėtų pajusti erekciją. Tad saviškio tyrimą atlik pati...

Kokia sėklos sudėtis? Ejakuliacijos „kokteilyje“ yra 1-10 procentų spermos, visa kita – jos plazma (skystis, kuriame yra vandens, cukraus, aprūpinančio spermą energija, šarminių junginių, vitamino C ir cinko).

Kiek sėklos išteka per įprastą ejakuliaciją? 18-36 metų vyrams per ejakuliaciją išteka tik arbatinis šaukštelis sėklos. Vyresniems vyrams – dar mažiau.

Kiek kalorijų yra arbatiniame šaukštelyje sėklos? 10 kcal.

Vyro orgazmo odisėja prasideda smegenyse. Kai vaikinas pagalvoja apie seksą, jo smegenys ima stuburu siųsti į genitalijas neurologinius signalus. Kraujas pradeda plūsti į varpą: padažnėja pulsas, įsitempia sėklidės. Visa tai gali nutikti tau nė nespėjus prisiliesti prie jo trumpikių!

Antrąją jaudulio stadiją lemia vyro temperamentas. Ji gali prasidėti tą akimirką, kai vyras išvys lopinėlį nuogo kūno ir susijaudins laukdamas tęsinio. O gal jam reikės prisiliesti: paglostyti tau krūtinę, šlaunis, švelniai masažuoti nugarą. Šiuo didėjančiu įtampos periodu apima stiprus jaudulys, vyras trokšta būti liečiamas. Pulsas dažnėja, kvėpavimas tankėja. Krūtinė ir rankos gali seksualiai parausti, speneliai – sustandėti, sėklidės – padidėti. Jeigu prisiliesi prie varpos galvutės, ji paraus ir dar labiau padidės. Kartais tai vadinama antrine erekcija.

Trečioji stadija - pagaliau sprogimas! Orgazmas. Prieš pat didžiąją pabaigą partnerio judesiai smarkiai pagreitėja, kojos ir pėdos įsitempia, ima trūkčioti, prostata ir sėklidės į šlapimtakį išskiria skysčio. Atsiranda pilnumo jausmas, nenumaldomas troškimas išsiveržti. Šlapimo pūslės kanalėlis užsidaro. Dar po kelių sekundžių šlapimtakiu ima veržtis sėkla. Susitraukimai vyksta kas aštuonias dešimtąsias sekundės. Šioje veikloje dalyvauja ir sėdmenys. Jų raumenys susitraukia kartu su varpos raumenimis.

Ketvirtoji stadija – visiškas atsipalaidavimas. Per šią pasitenkinimo fazę vyro pulsas ir kvėpavimas vėl tampa normalūs, erekcija dingsta, varpa sumažėja, bet vis dar yra 50% didesnė nei normalios būsenos (jaunų vyrų pasididžiavimas visiškai nurims po 10-20 minučių, vyresniems šis procesas truks ilgiau). Išnyksta krūtinės ir pilvo paraudimas, sėklidžių įtempimas, o varpa (kaip ir moters klitoris patyrus orgazmą) gali tapti labai jautri. Vyrų refrakcijos periodas labai įvairuoja, taigi geidulys vėl gali apimti tik po kelių valandų – priklausomai nuo vyro amžiaus ir organizmo ypatumų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.