N-18: labai intymūs faktai iš vyrų pasaulio

 (29)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Oi, kiek įvairiausių tyrimų apie vyrus yra atlikta. Kartais net sunku suprasti, kokiais tikslais ir kam viso to reikėjo! Bet paskaityti vis tiek smalsu, tad atrinkome pačius pikantiškiausius.

1. Statistinis vyras mylimajai pasiperša nuo pažinties praėjus maždaug trejiems metams. Moterys norėtų, kad vyrai šiam žingsniui ryžtųsi bent keturiais mėnesiais anksčiau.

2. Šiuo metu pasaulyje gyvena apie 100 vyrų, kamuojamų reto defekto: jie turi ne vieną, o dvi varpas. Ši anomalija vadinama difalija arba diphallic terata.

3. Rengdamiesi į pasimatymą vyrai vidutiniškai gražinasi vos 19 minučių trumpiau nei moterys. Apie 12 minučių jie skiria dušo procedūroms, 9 minutes kuria šukuoseną, 49 minutes renkasi, lygina ir rengiasi drabužius, dar 34 minutės iššvaistomos krapštinėjantis.

4. Bent 25 proc. vyrų pornografijos svetainėse lankosi kiekvieną dieną. 22 proc. įsigudrina ten šmurkštelėti darbo metu.

5. 43 minutes per dieną vyrai skiria moterims apžiūrinėti. Vadinasi, per gyvenimą jie maždaug metus praleidžia geidulingai mus stebėdami. Vieta, kurioje vyrai dažniausiai mus nužiūrinėja - prekybos centrai.

6. Meilę savo partneriams garsiai prisipažįsta tik 49 proc. moterų ir net 69 proc. vyrų.

7. Vienas iš dešimtiems vyrų net tris paras iš eilės mūvi tas pačias trumpikes. 9 proc. vyrų apskritai nemūvi apatinių.

8. 10 000 vyrų apklausos duomenimis, šiuolaikiniai 18-30 metų vyrai seksu užsiima dukart rečiau nei jų tėvai, būdami tokio paties amžiaus. Kokia dar erotika, kai iš darbo vos namo paršliauži, - dūsauja šiuolaikiniai romeo, sekso malonumus iškeitę į didelius karjeros lūkesčius.

9. Vienam vyrui per vieną meilės seansą išsiveržia tiek spermatozoidų, kad jų pakaktų visoms Europos moterims apvaisinti.

10. Lietuviai nėra užkietėję striptizo klubų lankytojai. Apie 80 proc. užsukančių į šias erotiškas vietas - užsieniečiai.

11. Kompanijos „Kleenex“ duomenimis, daugiau vyrų verkia žiūrėdami filmus (44 proc.) nei skirdamiesi su mylimosiomis (39 proc.)

12. Trečdalis vyrų prisipažįsta ieškantys moterų, kurios primintų jiems jų mamas.

13. Kas ketvirtas vyras duše šlapinasi.

14. Dvidešimtmečiai vaikinai mėgaujasi maždaug 135 orgazmais per metus. Trisdešimtmečiai - 102. Penkiasdešimtmečiai jų patiria maždaug 70.

15. Per dieną vyras vidutiniškai ištaria 7 tūkstančius, moterys per tą patį laiką spėja pažerti 20 tūkstančių žodžių.

16. Vyrai į save veidrodyje per dieną pažiūri maždaug 27 kartus.

17. Nutarę pirmą kartą į namus pasikviesti moterį patalynę keičia tik 54 proc vyrų. Užtat 3 proc. paprašo savo mamų tokia proga sutvarkyti namus.

18. Kai kuriose Papua Naujosios Gvinėjos gentyse vyrai sveikinasi kratydami vienas kitam varpas, bet ne rankas.

19. Per savo gyvenimą vyras ejakuliaciją patiria apie 7,2 tūkst. kartų. Iš jų apie 2 tūkst. kartų - dėl masturbacijos.

20. Didžiausią stresą vyrams keliantis garsas - kūdikio verksmas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.