N-18: kas lovoje labiausiai nepatinka vyrams ir moterims

 (13)
Oi, kokių įvairiausių dalykų perskaitėme, kai COSMO skaitytojų paklausėme, kas juos labiausiai erzina lovoje. Pateikiame tau keletą atsakymų ir laukiame tavo nuomonės.© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Aš ne sekso mašina
„Kodėl mano mergina mano, kad jeigu mes nors vieną naktį neužsiimame seksu, vadinasi aš arba jos nemyliu, arba esu jai neištikimas? Po ilgos ir sunkios darbo sienos aš paprasčiausiai noriu atsipalaiduoti prie televizoriaus“, – Deivis, 34 metų.

Ypatingas seksas dovanų?
„Mano supratimu ypatingu seksu merginos turėtų pamaloninti ne tik per didžiąsias šventes, pateikdamos tai kaip dovaną, bet ir eilinėmis dienomis. Seksas – tikrai ne ta dovana, kurios aš norėčiau“, – B., 30 metų.

Prašyčiau švelniau!
„Negaliu pakęsti, kai mano draugas pradeda mane grubiai glamonėti jau nuo pat pradžių. Aš ne prieš grubų seksą, bet tik tuomet, kai jau būnu pakankamai susijaudinusi“ – Julija, 29 metų.

Švaruolė
„Kartais mano mergina leidžia man baigti jai ant krūtinės arba ant pilvo, tačiau tuoj pat prašo paduoti jai drėgną servetėlę arba lekia į dušą. Atrodo taip, tarsi ją sutepiau“ – Deivis, 34 metų.

Rutina ir virtuvinis stalas
„Kiekvieną dieną mylėtis tik lovoje ir tik tuo pačiu metu – tai mano draugui atrodo normalu. Nejaugi vaikinai nesupranta, kad merginoms kartais norisi spontaniško sekso ant virtuvinio stalo ar net laiptinėje“, – A., 29 metų.

Ne šuniuko pozai
„Mano vaikinas pamišęs dėl šuniuko pozos. Aš nebūčiau prieš, bet kiekvieną kartą... Paprasčiausiai pradeda atrodyti, kad kitaip aš jo nejaudinu, tik kai būnu nusisukusi ir jis gali pilnai mane valdyti“, – Joana, 28 metų.

Pneumatinis plaktukas
„Kai aš vaikinui, pasakau, kad tuoj baigsiu, jis tai supranta kaip ženklą, kad turi pradėti judėti kaip pneumatinis plaktukas, ko gero jis galvoja, kad šie judesiai mane užveda“, – Asta, 25 metų.

Į startą, dėmesio, pirmyn
„Mano vaikinas mano, kad aš susijaudinti turėčiau pagal komandą viens–du–trys. Šiek tiek preliudijos, bučinių ir glamonių dar nė vieno nenužudė“, – Greta, 29 metų.

Tu jau?
„Kartais man atrodo, kad mano vaikinas jaučiasi tarsi apsėstas mano orgazmo laukimu – sekso metu jis nuolat manęs klausia: „Tu greit?“, „Tu jau?“, o tai mane trikdo. Orgazmo tai nepagreitina, priešingai, mane visiškai išblaško ir dingsta bet koks akimirkos žavesys“, – Erika, 27 metų.

Netikėta ataka
„Nors ne vieną kartą jam paprieštaravau, jis vis tiek tarsi nespecialiai bando kaišioti savo pirštus ten, kur man nepatinka, tikėdamasis, kad šįkart aš būsiu sužavėta. Nejaugi aš neaiškiai išsireiškiu?“, – Karina, 31 metų.

Lieki skoloje
„Savo merginos seniai nustojau prašyti oralinio sekso, nes ji kažkaip stebuklingai tai paverčia mano skola ir nepamiršta priminti, ką dėl manęs padarė. Kodėl aš turiu būti skolingas už oralinį seksą?“ – Vaidas, 27 metų.

Aistra sumuštiniams
„Nepakenčiu, kai iš karto po svaiginančio sekso jis pašoka ir lekia į virtuvę valgyti sumuštinio. Tuo labiau, kad taip elgiasi kiekvieną kartą“, – Diva, 24 metų.

Pernelyg giliai
„Nieko nėra blogiau, kai vaikinas stengiasi įsiskverbti kuo giliau, juk tai sukelia skausmą“, – Ana, 29 metų.

Pamokantis tonas
„Jeigu galiu padaryti kažką geriau, tai parodyk man tai, o ne pamokslauk ir nenurodinėk. Tai numuša bet kokį entuziazmą“, – Erikas, 31 metų.

Įkalbėk mane
„Negaliu pakęsti, kai mano draugė apsimetinėja, kad nenori sekso. Tarsi versdama ją įkalbinėti. O kai aš to nedarau, įsižeidžia, kad jos nenoriu“ – Tadas, 24 metų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.