N-18: įdomūs faktai apie vyrišką pasididžiavimą

 (50)
Regis, kas čia ypatinga – tie intymūs vyrų turtai? Pagaliukas ir du bumbuliukai – kokių netikėtumų dar galima tikėtis? Pasirodo, kuo įvairiausių.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Skirtingų atspalvių penis – visiškai normalu

Kai kurių vyrų varpų galvutės gali būti purpurinio atspalvio, o kamienas – margutėlis. Taip yra dėl gausybės kraujagyslių, kurios kartais persišviečia per odą. Įvairiaspalvė gali tapti ir apipjaustyta varpa, mat ilgainiui gali patamsėti apatinėje jos pusėje likęs randas. Vienintelis atvejis, kai tau (tiksliau, vaikinui) vertėtų susirūpinti: jei dėmės yra rausvos ar raudonos, tai gali būti bėrimo požymis. Tokiu atveju paragink partnerį kreiptis į gydytojus ir pasitikrinti. O kol pasitikrins – jokio sekso!

Tai, kas atrodo kaip susijaudinimas, nebūtinai yra erekcija

Kiek erekcijų per dieną vyras gali patirti? Daugiau nei nulį. Tačiau konkretaus skaičiaus dar niekas nenustatė. Tiesą sakant, net jei vaikino varpa sustandėjo ir šoktelėjo aukštyn, tai toli gražu nereiškia, kad jis susijaudino. Erekcija vyrams kyla net tada, kai jie negalvoja apie seksą – tiesiog organizmas sukelia kraujo antplūdį rūpindamasis, kad varpos audiniai būtų sveiki. Dauguma vyrų nė nesapnuodami xxx sapnų per naktį patiria vidutiniškai aštuonias erekcijas. Vis dėl tos sveikatos.

Penis gali sulūžti

„Tai būtent taip ir vadinasi - „lytinio organo lūžis“. Nepaisant to, kad jokių kaulų penyje nėra, jis vis tiek gali lūžti dėka pluoštinių audinių plyšimo“ - sako urologas. Tokia nemaloni situacija gali nutikti labai aktyviai judant ir nepataikius ten, kur reikia ar greitai keičiant sekso pozą. Be abejonės, tokiu atveju vertėtų nedelsiant kreiptis į medikus.

Tuo pačiu metu, penis – labai tvirtas organas

Taip, jį lengva pažeisti, jei oralinio sekso metu nepaslėpsi dantukų ar labai įsijausi būdama viršuje, tačiau šiaip penis – tikrai tvirtas organas. „Bet kokioje trauminėje situacijoje erekcija sumažėja – tai natūrali organizmo reakcija į skausmą. Kraujotaka šioje srityje labai gera, todėl po traumos pažeisti audiniai įprastai greitai atsistato. Įprastai pažeidus penį pakanka padaryti neilgą pertrauką lytiniame gyvenime ir viskas vėl grįžta į savas vėžes“ - sako Benjaminas Bruckeris.

Vyrai taip pat serga pienlige

Nors daugelis mano, kad pienligė – tik moteris kankinanti grybelinė infekcija, iš tiesų ja sirgti gali ir vyrai. „Vyrams grybelinė infekcija pasireiškia ne taip akivaizdžiai, kaip moterims – dažniausiai juntamas lengvas sudirgimas ir pastebimas lytinių organų paraudimas. Tačiau jeigu partnerė serga pienlige ir ji nuolatos atsinaujina, vertėtų į medikus kreiptis ir vyrui“ - pataria urologas.

Penių išmatavimų statistika tikėti neverta

Jokio instrumento penio dydžio nustatymui nėra, kaip ir nėra konkretaus būdo, kaip tą penį matuoti. „Nereikia pamiršti ir apie optinę iliuziją: tokio paties dydžio liekno vyro penis atrodys didesnis nei stambaus vyro. Nustokite skaityti statistikas apie vidutinį penio dydį – tiesos ten tikrai nerasite. Galų gale, pasitenkinimas priklauso ne nuo centimetrų“ - sako Benjaminas.

Faktiškai klitoris – tai mažas penis

Embrionui vystantis, penis ir klitoris formuojasi iš to paties audinio. Iš tiesų, vyrams šis organas tampa visaverte varpa tik tuomet, kai embrionas įsčiose yra paveikiamas testosterono. Kaip ir vyriškas lytinis organas, moterų organas prisipildo krauju ir seksualinio susijaudinimo metu pasiekia erekcijos būseną. Klitorio dangalas yra iš esmės toks pati kaip apyvarpė.

Neverta vertinti penio dydžio jo ramybės būsenoje

Kartais merginos labai nustemba, kuomet iš pirmo žvilgsnio didelis vaikino penis susijaudinus praktiškai nepakeičia savo dydžio, o štai mažesni gali išaugti dvigubai. Didelių matmenų peniai susijaudinus, retai kada padidėja daugiau nei 2,5 – 5cm.

Vienų vyrų peniai švelnūs ir glotnūs, kitų – su gausybe iššokusių kraujagyslių. O kaip turėtų būti?

Vieno standarto nėra. Vyro, kurio oda plonesnė, varpą raizgo daugiau kraujagyslių. Jei oda storesnė, varpa atrodo lygesnė, jos gyslotumas gali būti net nepastebimas. Be to, įtakos turi ir vyro būsena. Kai jis susijaudina, kraujagyslės labiau išryškėja, nes į jas priplūsta daugiau kraujo, padedančio varpai sustandėti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.