Moterų klausimai, kurių vyrai negali pakęsti!

 (16)
Jis grįžta namo po darbo, atsisėda prie kompiuterio ir tyli. Variantai du: palikti jį ramybėje arba pradėti pokalbį pačiai. Ką renkiesi? Tai žinoma, kad antrąjį variantą, juk santykiuose svarbiausias bendravimas! Pradėti pokalbį visai nesunku, tereikia užduoti keletą paprastučių klausimų. Pavyzdžiui, pasidomėti, apie ką jis galvoja. Tuomet paklausti, kodėl jis galvoja būtent apie tai. Na, o paskui paprašyti atspėti, apie ką galvoji tu. „Pokalbio“ pabaigoje lieka tik garsiai nusistebėti, kad bendraudamas su tavimi jis visada toks susierzinęs. Ir patikėk, iš proto vedančių klausimų yra ne vienas, ir ne du.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„O tu mane myli?“

Andrius, 29 metai: „Iš pradžių aš kantriai atsakinėdavau ir aiškindavau, kad mano jausmai per vieną dieną tikrai nepasikeitė, vėliau bandžiau apsimesti, kad neišgirdau, galiausiai į pagalbą pasitelkiau sarkazmą. Pastarosios taktikos nerekomenduoju, nes ji visuomet baigiasi žodžiais „Su tavimi net neįmanoma rimtai pasikalbėti“. Tikru išsigelbėjimu tapo atvirkštinės psichologijos manevras: kiekvieną dieną pradėjau jos klausinėti to paties. Prireikė mėnesio, kad maniškė suprastų, kaip tai kvaila“.

„Už ką tu mane myli?“

Vaidas: 24 metai: „Kai draugė pirmą kartą uždavė šį klausimą, neradau ką atsakyti, todėl ji baisiausiai įsižeidė ir pareiškė, kad abejoja, ar aš ją aplamai myliu. Kai klausimas buvo užduotas antrą kartą, atsakymą jau buvau pasiruošęs: „Sandra, kaip galima mylėti už kažką konkretaus?“ – maniau, toks atsakymas ją tikrai tenkins. Bet kur tau... Pasirodo, jei myli žmogaus visumą, o ne konkrečius bruožus, vadinasi gali įsimylėti bet ką ir tas žmogaus tau nėra niekuo išskirtinis!“

„Tau su manimi gera?”

Povilas, 29 metai: „Tai tikriausiai pats kvailiausias klausimas, koks tik gali būti. „Ne, su tavimi būti man yra tikra kančia, būtent dėl to mes ir esame kartu“ – kitaip į tokį klausimą tikriausiai net neįmanoma atsakyti“.

„Ar man tinka ši suknelė?“

Romas, 35 metai: „Tai mėgstamiausias mano žmonos klausimas. Jeigu ji klaustų, ar man patinka jos suknelė, aš tikrai rasčiau ką atsakyti, bet kai klausiama, ar suknelė tinka, iš karto gali būti tikras, kad teisingo atsakymo nėra. Pasakyti „ne“ tiesiog negalima, nebent esi pasiilgęs ramybės ir savaitę trunkančio nekalbadienio. Pasakysi „nežinau, visai nieko“ – pradės klausinėti, kas konkrečiai tau nepatinka, o viskas pasibaigs tuo, kad ji paprasčiausiai per stora, nors tu apie tai nė žodeliu neužsiminsi! Gali pasakyti, kad suknelė jai labai tinka, bet... Neduok Dieve ji pati mato nors menkiausią trūkumą. Tuomet tu būsi melagis, kuris net tiesos į akis pasakyti nedrįsta“.

„Labas, kur esi?“

Mantas, 23 metai: „Skambindama man telefonu, draugė visuomet pirmiausia užduoda šį klausimą, tarsi nuo jo priklausytų tolimesnė pokalbio eiga. Niekaip nesuprantu, kam to reikia, nes mano atsakymas niekaip nesusijęs su tuo, ką ji nori pasakyti. Svarbiausia, kad mes kartu gyvename ir praktiškai visą laisvalaikį leidžiame kartu, o susiskambiname tik tuomet, kai aš būnu darbe. Dėl šio klausimo iš manęs jau kolegos šaipytis pradėjo“.

„Tu nieko nepastebi?“

Dainius, 31 metai: „Nesuprantu, kodėl moterys negali ateiti ir garsiai pasidžiaugti, kad ta pačia spalva iš naujo nusidažė plaukus, nusipirko naujus auskarus, pakeitė kvepalus ar numetė kelis kilogramus. Kodėl būtina iki pažaliavimo reikalauti pastebėti tai pačiam? Aš suprantu, kad joms norisi, jog vyrai įvertintų pokyčius, bet įžvelkite ir pliusų mūsų nepastabume: jeigu nieko nesakome, vadinasi pokyčiai bent jau nėra blogi, nes tokius mes tikrai pastebėtume!“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.