Moterų įpročiai, kurių vyrai negali pakęsti

 (17)
Viename vyrams skirtame puslapyje radome straipsnį apie tai, kokio mūsų, moterų, elgesio jie negali pakęsti. Negali pakęsti – gal stipriai pasakyta. Greičiau paprasčiausiai nesupranta, kam to reikia. Tiesą sakant, ne viską suprantame ir pačios.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei pati ir nekopijuoji į savo Facebook paskyrą protingų citatų, tai esame tikros, kad tarp savo draugių tokių pavyzdžių tikrai esi mačiusi. „Mane sunku rasti, lengva pamesti ir neįmanoma pamiršti“ – tai tik vienas iš daugybės pavyzdžių...

Ne mažiau vyrus erzina ir nesibaigiantys pokalbiai telefonu, ypatingai – su mama. Jie paprasčiausiai nesupranta, kam skambinti kelis kartus per dieną, vien tam, kad paskambintum... Kas pasikeitė per kelias valandas? Nieko ypatingo? Tai kam tada skambinti?

Trečioji garbinga sąrašo vieta atiteko nesibaigiančiam fotografavimuisi. Ne kažkieno kito, o savęs. Valgai – nusifotografuoji, susitikai su draugėmis – nusifotografuoji, atėjai pažiūrėti sporto rungtynių – na kaip gi neįamžinsi savęs tarp visų fanatų!

Kitas punktas – apsimetinėjimas draugėmis su tomis, kurios realiai tau net nepatinka. Galime viską nurašyti mandagumui, bet jeigu nepatinkanti persona atsuka nugarą, o tu nieko nelaukusi pili ją purvais – na, čia jau ne mandagumas, o tikrų tikriausias apsimetinėjimas. Ir vyrams toks elgesys tiesiog nesuvokiamas. Pas juos viskas paprasčiau: nepatinka – nebendrauji arba apsiriboji minimaliu bendravimu be dirbtinių šypsenų.

Dar vienas dalykas, vertas garbingos vietos sąraše – galvoti, kad vyrai skaito mintis. Tikriausiai čia kalbama apie pykčius. Didžiosios daugumos porų pykčių scenarijus standartinis: jis klausia kas nutiko, ji sako, kad nieko. Maždaug, pats susiprask. Dar vienas dažnas variantas – pykti tylint ir laukti, kol tyla patrauks jo dėmesį. Tik vyrai minčių neskaito...

Vyrukų sudarytame sąraše yra ir dar keletas punktų: pavyzdžiui, verkti dėl savo svorio, bet nieko nedaryti, kad jis sumažėtų. Arba pradėti laikytis dietos nuo pirmadienio. Taip pat jiems nepatinka moterų pomėgis apkalbinėti kitas dailiosios lyties atstoves – be abejo, ne iš gerosios pusės, ypatingai, jeigu toks kitos – gražesnės, sėkmingesnės ir t.t.

Na, gal tiesos šiame sąraše ne taip jau ir mažai?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.